| OchiiDinUmbra a întrebat:

Buna tpu.cunosc o fata.are 14 ani eu am 16.am fost cei mai buni best friends.eu eram indragostit de ea de la inceput.ea imi arata ca vrea mai mult in fiecare zi.intrun final mi-am facut curaj si am intrebat-o daca vrea sa avem o relatie.si deaici lucrurile sau complicat rau.a vrut sa fim impreuna insa m-am suparat eu dintr-o "neintelegere"(am crezut ca a facut ceva foarte rau) si ne-am certat. dupa ce am clarificat si dupa multe alte vorbe a ajuns sa recunoasca ca era si ea indragostita de mine dar nu vrea sa fim decat prieteni pentru ca am ranito cu niste vorbe.eu nu am putut sa accept ideea asta ca am pierduto si deaici ne-am certat iar.cu alti baieti era foarte curajoasa dar mereu cand vorbea cu mine despre asta era timida, isi gasea greu cuvintele. vreau sa va mai spun ca prietenul meu cel mai bun, si colegul ei de clasa si-a batut joc de ea.a fost impreuna cu ea si facea misto de ea. recent am aflat asta si acum ma gandesc ca ii este frica sa nu fac la fel, sa nu fie vreun pariu.dar eu mam deschis de atatea ori in fata ei, mereu am ajutat-o respectato, aparato etc. si ca prieteni, ea nu avea nimic rau sami spuna.nu ne-am certat niciodata ca prieteni(si suntem de 2 ani).si nu mai stiu acum ce sa fac.recent mi-am cerut iertare de la ea pentru toate certurile noastre(CHIAR DACA ERA vina ei) pentru ca stiam ca e orgolioasa si ea a incercat sa ne inpacam dar eu am refuzato (la inceput).ma rog..sar putea sa ma credeti nebun credeti-ma ca situatiile au avut multe dedesupturi.si la 2 zile ne-am certat din nou pentru ca am aflat de la cineva ca ea m-a facut prost si in tot felul fata de clasa ei.si nu stiu p cine sa cred..sursa e destul de sigura desi in situatia asta cam scartaie ce a spus.am vorbit cu colegele ei si cele care sunt certate cu ea mi-au spus ca:"da.e adevatat" iar cele cu care se intelege jurau ca na facut nimic.ce credeti? la ultima cearta am intrebat-o ce sunt pentru ea si am mai intrebato daca ma vede mai mult decat un prieten si ea a spus da.dar totusi ea s-a combinat cu multi baieti care nu-i place numai ca sa ma evite pe mine.ce credeti? merita? chiar ma place? ce sa fac sa o cuceresc iar? vrea doar sa-si bata joc?

Răspuns Câştigător
| AndradaElena15 a răspuns:

Sunt fata si te pot ajuta! Din cate am inteles de la tine, ii era rusine sa vb cu tine si isi pierdea cuvintele(asa eram si eu) si asta se intampla DOAR cand iubesti pe cineva sau placi... fetele sunt orgolioase ce e drept, in dragoste, si da e posibil sa te fi facut prost din nervi pentru ca noi fetele laughing asa facem big grin cu baietii pe care ii iubim..demulte ori pentru ca am fost certate cu ei si uneori VREM (dar nu putem) sa uitam de ei!
Tu incearca sa ii dai dreptate...mai ia-o subtil in brate, arata-i ca o iubesti si spune-i ceva frumos din adancul sufletului de unde sa ii dai de inteles ca tu chiar o IUBESTi si ai vrea sa fiti impreuna! happy :X tongue Succes si sper ca te-am ajutat.P.S -->NU iti pierde speranta sad
FUNDA?

| OchiiDinUmbra explică (pentru AndradaElena15):

Nu ai inteles ceva.deci dupa ce mi-am cerut eu scuze ea m-a facut prost si in tot felul in clasa ei..la 2 zile dupa ce ne-am impacat

| AndradaElena15 a răspuns (pentru OchiiDinUmbra):

Poate pentru ca era suparata, bulversata si nici ea nu mai stie ce se intampla...intre timp a vorbit cu prietenele ei si ea a zis poate cv de genu: "aveti dreptate, mai da-l incolo de prost" si mai tiu eu cum. insa NIMENI nu ar putea sti ce a fost si este in sufletul ei cu adevarat. parerea mea este sa nu renunti big grin

| OchiiDinUmbra explică (pentru AndradaElena15):

Daca vrei te rog imi lasi id tau? nu stiu dar caut de mult o persoana care sa ma ajute si am impresia ca u chiar poti.ce am scris in intrebarea asta e pe scurt.mai sunt chestii care sunt destul de importante si sunt nehotarat.deci plz da-mi id tau

| AndradaElena15 a răspuns (pentru OchiiDinUmbra):

Andrada_elena15@yahoo.com
al tau care e?

| AndradaElena15 a răspuns (pentru OchiiDinUmbra):

Andrada_elena15@yahoo.com

| AndradaElena15 a răspuns (pentru AndradaElena15):

Cu "a" mic

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Lasale incolo de fete ca esti minor si 2 nu e varsta sa te legi de ele, e prea devreme sa zici gata hai afara apoi la pat si sa te pup de jos pana sus. Vrei sa fi om matur? Atunci iti vezi de viata pana cand e sa dai de una buna cand ai 18 ani sau cand vine vremea.

| neutrino a răspuns:

Doreste sa-si bata joc, se pare ca are si de cine si are si succes.