| lauramonica a întrebat:

Cunosc un baiat cu 2 ani mai mare dacat mine...eu am 12 ani iar el 14... el ma place. dar eu nu-l plac. ce-as putea sa-i spun si cum fara sa-l supar?

Răspuns Câştigător
| alabalaportocalala a răspuns:

Spune-i ca sunteti prea mici si ca nu vrei sa ai un iubit la varsta asta!
sau poti sa-i spui ca pur si simplu nu-l placi si riscate ca nu o sa se supere!winking
sau spune-i ca parinti tai nu concep ca la varsta asta sa ai un iubit!winking

3 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Spune-i ca ai deja un prieten sau ca nu esti pregatita pentru o relatie la varsta ta.Sau o alta `scuza`, parintii spun ca esti prea mica pentru a-ti incepe o relatie si nu sunt de acord.

| AndreeaDAADA a răspuns:

Sincer si eu am fost la fel la inceput eu 12 nu-l ioubeam el 14 ma iubea asa ca eram cu el 2-3 zile timp de un an si dupa toate astea m-am indrgaostit de el...eu nu stiu iti zic sa te comb cu el si sa-i dov ca u nu esti cea ce crede el sau cv de genu.

| lauramonica explică:

Mutumesc mult.