| mirunaaa96 a întrebat:

- Buna TPU. happy! Cunosc un baiat de 17 ani, care nu ii de aici din oras. Ma intelegeam foarte bine cu el, vorbeam la telefon in fiecare zi si imi tot spunea ca o sa regret daca nu o sa fiu cu el si ca o sa vina aici in oras sa puna poze cu mine peste tot [ poate face rost de la varumiu care ii de acolo ]. Astazi l`am sunat cu numar necunoscut, i-am bagat muzica si dupa aia i-am dat unei prietene sa vorbeasca cu el la telefon si el si-a dat seama ca ii o prietena de-a mea. A zis ca pentru asta [ ca l`am sunat cu nr. necunoscut ] isi face timp maine sa vina aici si sa puna poze cu mine si ca o sa iti bata joc de mine atat de rau incat sa nu mai vreau sa aud de el toata viata. Ce sa faccrying?
- raspunsuri cat mai repede va rog. Funda sad

Răspuns Câştigător
| AIRIUS a răspuns:

Buna!
In ce te ai mai bagat si tu!
Nu inteleg ce fel de poze va pune cu tine?
Adica sunt cumva,compromitatoare?>
Ca asa,cred ca e ff nasoala treaba,dar daca tot ai zis ca il stie pe varul tau,de ce nu incerci sa vb cu el si sa i spui ca ai gresit?
Adica cred,ca daca ai vb cu el{varul tau},ti ar fi si tie mult mai usor si nu-i ar trebui sa vb tu cu el in mod direct si poate asa ai rezolva problema!
Sau incearca sa vb cu tipul de care vb tu si spune i ca intr adevar ti l ai sunat cu nr privat,dar ca regreti foarte muylt,spune i ca nu te ai gandit ca el s ar sup in felul asta si cred ca trebuie sa inteleaga si el, ca doar nu o sta prost ccu capul!
Hai, bafta multa!

| mirunaaa96 explică (pentru AIRIUS):

- Buna! Pozele sunt normale, ca oricarei fete. Nu am facut poze indecente, mai ales ca acum este frig, in cele mai multe poze sunt in geaca. Oricum multumesc mult pentru ajutor. Sarbatori fericite

| AIRIUS a răspuns (pentru mirunaaa96):

Buna din nou!
Pai daca sunt poze obisnuite,care ar fi problema?
Spune i ca te bucura lucrul asta,ca in felul asta iti face si tie reclama!
Lasa l iubita, ca nu i nimic rau in asta!
Bafta si tie iti doresc la fel, sarbatori fericite!

13 răspunsuri:
| ghiCIne a răspuns:

Draga, tu chiar crezi palavragelile pustiului?
Hai sa fim seriosi. Doar n-o sa-si dea banii sa multiplice niste poze.laughing
A fost doar sa te sperie sa afle reactia ta.
E o maaare pacaleala(chiar daca a trecut 1 aprilie)tongue

Zicea ca vei regreta ca l-ai refuzat? Eu nu cred.
Mai bine bucura-te ca n-are cine te bate la cap.
Mai bine singura decat cu un idiot.laughing Mai sunt baieti pe lume si vreme destula.
Bafta, draguta!winking

| mirunaaa96 explică (pentru ghiCIne):

Vă mulţumesc mult, chiar imi sunteţi de mare ajutor, sărbători fericite tuturor kiss

| Tiffanny a răspuns:

Suna`l si spune`i ca`ti pare rau. Cere`ti scuze. Spune`i ca erai nervoasa.Inventeaza si tu ceva. Cati ani ai de nu vrei sa fii cu el?

| mirunaaa96 explică (pentru Tiffanny):

Buna. Eu am 13 ani. Da nu ii faza de asta. mi-as cere scuze, numa ca o sa zica ca mi frica de el, nu as vrea sa`mi cer scuze, ma simt naspa, dar i`as spune la mama de asta si sa-l sune ea sa-i spuna sa ma lase in pace.

| Tiffanny a răspuns:

Aaaa! Esti prea mica pentru el! Nu`i spune nimic mamei tale! Probabil e nebun ori vrea sa te sperie! Nu`i mai da importanta! Spune`i sa stearga nr tau de tell si k daca va pune poze cu tine vei anunta polita.thinking Sau ceva de genu`!

| Tiffanny a răspuns:

Vreau funda! :X

Răspuns utilizator avertizat
| Carton a răspuns:

Ce spui tu aici ar putea fi...uhm--hartuire sexuala, el practic te obliga, fie ca vrei sau nu, sa fi cu el. Ce sa faci? Simplu, il inregistrezi odata sa ai dovada si il dai in judecata, tinand cont ca are 17 ani nu o sa faca inchisoare, dar iti va plati daune morale. Btw chiar nu stiu cum de reusiti voi fetele sa va incurcati doar cu din astia nebuni.happy Bafta multa!

| Hirako a răspuns:

Daca chiar pune poze poti anunta politia, ei vor lua amprente si daca il dai in judecata ( cu un avocat bun ) iti va plati daune morale intre 10000 si 100000 RON sau va face inchisoare cativa ani.

Daca te-a injurat/amenintat vreodata la telefon poti face din nou plangere la politie si daca ai abonament cei de la reteaua de telefonie au inregistrat conversatiile.Trebuie doar sa le spui sa le dea politiei big grin

| mirunaaa96 explică (pentru Hirako):

Mersi mult . !