| GeannyXdt a întrebat:

Buna TPU >big grin. Cred ca ati mai auzit povesti de genul asta dar ma rog sa incep: Imi place de un baiat de la mine din scoala, fac optionalele cu el e de varsta cu mine si suntem buni amici.Adica iesim cu gasca alea alea whistling. Si imi place de el :-s. si vreau sa aflu daca si lui ii place de mine. Cum fac thinking

Răspuns Câştigător
| 地獄に行く a răspuns:

Mi se pare mai penibil sa pui pe cineva sa-l intrebe. doar ai trecut de clasa a 3-a. eu te asigur ca relatiile de durata se nasc din prietenii stranse asa ca fi intai doar prietena lui. afla ce-i place si ce nu. gandeste-te daca intr-adevar il placi sau e doar ceva de moment. apoi poti sa te apropii subtil facandu-l sa te placa si sa-ti marturiseasca el sentimentele. (poti incerca prin niste apropouri sau situatii create in asa fel incat sa nu-i ramai indiferenta. dar in limita bunului simt, desigur. dragostea nu se forteazawinking ). daca nu da rezultate inseamna ca tipul nu te merita si ar trebui sa gasesti pe cineva mai bun happy

1 răspuns:
| AdelixA a răspuns:

Pune pe cineva ca sa il intrebe, Ar fi penibil in cazul tau sa faci primul pas.