| d3utzsa a întrebat:

Buna TPUbig grin
cum as putea sa ma impac cu fostul meu iubit?big grinam fost impreuna o saptamana, si am facut revelionul cu el! aqolo era un baiat draguzshee heecare se imbatase si nu mai ma lasa in pace...ma lua in brate. a pupa, etc! cand a vazut iubitul meu a crezut ca l-am lasat pe el pentru ala si s-a suparat si a plect si m-a lasat acolo... i-a intrat in cap ca nu l-am inselat si ca ala nu ma lasa in pace.
a trecut un an de atunci, si acum am inceput iar sa vorbimhee hee
l-am intrebat daca se supara daca tin poza cu el la avatar si a spus ca nu-l deranjeaza:X
ce as putea sa fac? chiar m-a intr un baiat de la el din cls daca stau cu el si i-am spus ca nu, iar apoi l-am sunat si i-am zis ca m-a intr ady daca stau cu tine si i-am zis ca nu si el mi-a zis si ce i-ai zis? si i-am zis ca nu... dc? trebuia cumva sa ii spun ca da?laughingsi a zis ca nu stiu...
vreau sa ma impac cu el, dar mi-e aiurea sa aduc vorba de impacare, pentru ca iar incepe cu ceea ce s-a int atunci! cum as putea sa fac?big grin mi-a zis un pr de-a lui ca,, cu toate ca a stat doar o saptamana cu mine, incepuse forte mult sa tina la mine
sper ca nu v-am plictisit cu pov mealaughing
astept rasp voastre:X
va multumesc:*

3 răspunsuri:
| melena a răspuns:

Pai prima data vorbeste mai mult cu el dar ca amica apoi treci usor usor la fapte. Nu ii spune u ca vrei sa va impacati daca poate sa traca peste intamplarea aceea inseamna ca isi doreste sa va impacati si daca nu asta e...

| JustLuciana a răspuns:

Pai mie daca mi-ar place de un baiat as incerca sa vorbesc mai mult cu el, sa ii fiu mai aproapiata si cu timpul cand voi considera ca tine cat de cat la mine ii voi spune, si daca este un baiat de treaba nu va rade de tine ci din contra s-ar simti mandru ca este iubit de o fata :X...si sigur se va lega intre voi ceva.

| LovePuls a răspuns:

Ai putea sa reincepi sa tii legatura cu el.
Daca sentimentul este rechiproc va uita de aceea seara neplacuta.Si daca aduce vorba despre ea ai putea sa-i zici ca asa a fost sa se intample, ce vina ai tu daca acel tip nu te lasa in pace?
Oricum, indicat este sa o iei usor din nouhappy.
Toate cele bune,
LovePolshee hee