| mary2032 a întrebat:

:-D Stiu o fata care are 13 ani si ii place de un baiat de 18 ani :-). Baiatul acela o saluta, tot se baga in seama cu dansa, au stat imbratisati, ia adus florii la scoala, au vorbit 1-2 luni prin sms (el stia ce varsta are fata), iarna, el, a pus un baiat(prietenul ei dar si al lui sa ii spuna se se dea impreuna pe o sanie ei 2 + el :-)) ). El se tot uita dupa ea, e foarte tacut in preajma ei, el tot se baga in seama cu dansa, vrea sa vorbeasca cu ea, dar ea e foarte timida, el tot incearca sa ramana singur cu ea (de ex: cand sunt totii in gasca fete si baieti si prietenii lui pleca, el ramane si se tot uita la ea) ea a incercat sa nu il bage inseama, el stie ca ea il place. Si niste fete ( verisoarele) l-au intrebat cade despre danasa... baiatul la o verisoara (pe care el o cunostea mai bine, ca cealalta era mai "noua" nu era din aceeasi localitate) la fata cea "noua" nu i-a sp, dar la cealalta i-a sp : "E foarte draguta si fumoasa, dar e inca mica :-|, peste 1-2 ani >whistling... a dat de inteles ca o asteapta. Va rog raspunsul cat se poate de repede :-D

Răspuns Câştigător
| MCG a răspuns:

Nu inteleg ce te intereseaza pe tine...si in plus iti zic din experienta ca nu o poate astepta mai mult de cateva luni la varsta lui...

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Daca tu ai fi fata pe care o stii, as putea raspunde.

| AtashiNoBakaDesu a răspuns:

Cand vei pune o intrebare, eu iti dau si raspunsul cat se poate de repede happy

| Dangel a răspuns:

Si eu as vrea sa ii placa unei fete de 18 de mine rolling on the floor.Mi-ar face oraluri pana m-ar durea.

Răspuns utilizator avertizat
| Cristian_Ion_1995 a răspuns:

Ce vr sa afli mai exact?