| BubleBluexD a întrebat:

Buna TPUbig grin
Tocmai ce mi-am facut prieten si... cand m`am vazut cu el vroia sa ma sarute, iar eu nu stiu sa sarut O.O Can venea spre mine sa ma sarute eu imi tregeam capu:-s... Mi`e rusine saa`i spun ca nu stiu sa sarut. pentru. ca nu stiu cum v-a reactiona:-s. Daca ma puteti ajuta cu ceva sfaturipuppy dog eyes
Nu vreau raspunsuri de genu: "Vine de la sine "sau mai stiu eu ce raspunsuri; D

Fundita:*.
Fundita.:*

2 răspunsuri:
| FcRb1923Madalin a răspuns:

Dar sa stii ca vine de la sine...
oricum un sfat mai practic : lasa-l sa te sarute, deschide gura cand incearca, ai vazut si tu prin filme cum se face... deci deschizi gura si il lasi sa te sarute, si atunci incepi sa ii mimezi miscarilewinking
te iei dupa el, nu e mare lucru crede-ma big grin

| Eleenaa a răspuns:

Buna! Nu trebuie sa-ti fie rusine de el, voi trebuie sa fiti deschisi unul cu celalalt asa ca zi ca nu sti, si te va invata el, nu-ti fa griji. Daca tine la tine nu va reactiona urat. Bafta multa:*! Funda?