| SweetyJuice888 a întrebat:

Buna TPU big grin Vreau sa stiu ce credeti voi. Mie imi place de un baiat din scoala care mereu cand ma vede se uita insistent la mine... iar acum cateva zile i'am facut cu mana si mi-a facut si el cu mana parca automat si se uita lung la mine. Am facut rost de id'ul lui de la un prieten comun si mai vorbim dar ultima data cand am vb mi-a zis ca colegii mei i'au spus ceva despre mine (Si cred ca i'au spus ca il placsad ) si ca nu stie cum sa'mi zica. Eu i'am zis sa'mi spuna si el a zis ca o sa'mi spuna luni si a mai zis ca e de rau pentru mine. Prima data am crezut ca o sa'mi zica ca nu ma place dar o prietena a zis ca poate vrea sa'mi faca o surpira de valentine's. Acum el nu pare un tip rau, fara inima dar chiar nu stiu la ce sa ma astept pentru ca nici nu ne cunoastem de mult. Voi ce credeti? Oare ma place? Sau daca imi zice ca nu ma place cum sa reactionez? :*big grin funda

Răspuns Câştigător
| MaeRi a răspuns:

Uneori uni baieti se comporta dulci si cu inima fara sa para un tip rau,dar uneori acestea sunt doar mastile lor si sub asta ei pot fi baieti rai,nu zic ca el este un tip rau,dar daca e iti faca o supriza de valentine's day cum zicea colega ta iti doresc mult succes in asta.Dar daca iti va zice ca nu te place,sincer va insemna ca el doar a jucat teatru in fata ta sa para un baiat bun,nu reactiona ca si cum tiar pare rau,ci ignora-l pur si simplu,fi si tu o fata rea.Dar poate colegi tai iau spus alceva despre tine nu ineaparat ca il placi, si poate tiau vorbit de rau, poate de aia el ti-a zis pe mess ca e de rau pentru tine.Te poti astepta la orice.Mult succes!

2 răspunsuri:
| Patriii a răspuns:

Nu stiu,cred ca cel mai bine e sa astepti pana luni.Mie mi s-a intamplat sa imi placa de un baiat,sa imi fac planuri si sa nu se indeplineasca.Cel mai bine e sa traiesti clipa, daca trebuie sa se intample ceva se va intmpla cu sau fara voia noastra, oricum succes :*.

| mica0creatoare0 a răspuns:

Uite,iti spun sincer,pentru ca si eu am fost pusa in aceeasi situatie.
adevarul e ca nu stii ce iti va zice, dar eu te sfatuiesc sa nu pui mult suflet in ziua de luni pentru ca te-ar putea dezamagi, intelegi?
si-atunci ai ajunge sa suferi foarte mult degeaba.
deci sfatul meu este sa te duci acolo si sa fii tare orice ti-ar zice.si tine minte,daca e de rau, atunci pierderea lui!big hug
funda, corect?laughing