| aripifrante a întrebat:

Daca ar trebui sa alegeti intre o munca interesanta dar prost platita si o munca mai putin interesanta dar bine platita, ce ati alege? Cel mai bun exemplu primeste >funditaD: scuzati expresiabig grin

Răspuns Câştigător
| amalya_4026 a răspuns:

Intre manager a unui mic lant de magazine alimentare ( care pentru mine era un job interesant ) dar prost platit raportat la munca depusa si la stressul zilnic si hostess in Italia la un club foarte ok ( munca neinteresanta si rau famata pentru unii) eu aleg a doua varianta!

2 răspunsuri:
| TPUSenior01 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa iei aia mai interesanta si o sa-ti fie mei foloasa in viata si in laudare dar sa nu iesi cu prieteni la un suc si sa platesti tubig grinbig grinbig grin

| simonica57 a răspuns:

Pai daca iti place mai mult locul de munca unde se plateste putin eu zi c sa il alegi pe el ca mai bine lucrezi ceva ce iti place decat ceva ce nu iti place
dar daca vrei bani sa te inbogatesti iti sugerez acest post de lucru
ar fi mai usor sa te ajut daca miai spune care sunt locurile de munca
fundita?