| RoXx_4194 a întrebat:

Daca baiatul de care imi place imi zice ca ar face'o cu mine inseamna ca nu ma iubeste? Mentionez ca a zis ca nu m'ar obliga niciodata sa o fac cu el daca nu as vrea si eu happy Va rog lamuriti'ma si pe mine... sad

18 răspunsuri:
| answer a răspuns:

Un baiat nu iubeste o fata doar ca sa faca sex cu ea; nu baiat nu zice niciodata fetei de care ii place (sufleteste) ca ar face-o cu ea; un baiat care nu sta toata ziua cu capul in monitor uitandu-se la filme porno nu se gandeste in fiecare secunda la sex; un baiat nu iubeste o fata doar pentru sex(am dat repeat cu un scop - reflecteaza); Concluziile le tragi singura si iei in considerare raspunsul care crezi tu ca e cel mai bun! Dar atat iti zic: fii realista si mai ales, fii obiectiva atunci cand alegi care e raspunsul cel mai bun pentru tine! Pa pa!

| Narcis2007 a răspuns:

Baietii vor sa o faca cu orice fata pe care ei considera ca e atragatoare...totusi poate te iubeste

| AnnaS98 a răspuns:

Te place. daca iei "ar face'o cu mine" si "nu m'ar obliga niciodata sa o fac cu el daca nu as vrea si eu" =>

| toxik a răspuns:

Nu neaparat.depinde si de cat timp esti cu el happy... dar daca nu te simti pregatita s`o faci nu o face.

| Je_1276 a răspuns:

Deci...el te iubeste foarte mult, pentru ca de asta vrea sa o faca cu tine, ca sa te simti bine.Sau, poate vrea sa o faca cu tine si sa te lase.Depinde si de cati ani aveti. Daca nu vrei sa o faci i spui ca nu esti pregatita pentru a face asta, sau daca vrei sa o faci i spui asa:Eu am foarte mare incredere in tine, dar parca am si un pic de neincredere ca dupa ce o facem o sa ma lasi balta.Eu te iubesc foarte mult, si sa stii ca imi pun toata increderea in tine.

| Unbearable a răspuns:

Daca ai sub 18 ani, e clara situatia. Dupa ce-ti raspund la intrebare, spune-mi si mie cati ani ai...
Daca ai o,, relatie'' cu el, si ti-a spus chestia asta, dar a zis inainte ca nu te-ar obliga niciodata sa o faci cu el, e logic ca vrea ceva, si nu pupici & imbratisari. Lucrul acesta, mentionat, mie imi suna a SEX si SEX, nicio iubire.,, As face-o cu tine ''. Daca nu erati impreuna si iti spunea asta, era o gluma sau bataie de joc. Daca erati impreuna, asta are in cap...SEX. Daca iubesti si tii la o persoana, ai o relatie serioasa cu ea (in cazu' tau, nu prea cred, daca esti si minora), eu spun ca ar fi logic sa-ti incepi viata sexuala cu el dupa o perioada de timp. Mai gandeste-te, intreaba-l si tu daca are nevoi.batting eyelashes
Tu-dispusa, el-doritor, nu mai stati pe ganduri.
Tu-minora, bleaga, naiva, nepregatita, el-doritor... lasa-te RoXx, e un sfat prietenesc. Bafta!

| enverhoxha a răspuns:

Fereşte-te de băieţii care vor s-o facă. N-au pic de conştiinţă. Nişte animale!

| DaReZon a răspuns:

Pai daca el te-a intrebat daca vrea sa o faca cu tine inseamna ca el sta cu tine doar pentru sex Daca l-ai refuza sa nu o faci cu el? Eu cred ca te-ar parasi
regards,
woozie_triade@yahoo.com

| AnnaAbba a răspuns:

Te place! Deoarece a zis ca nu te obliga deci stai inistita nu este ca altii care vor doar sa o faca.

| Alejay a răspuns:

Poate insemna mai multe lucruri, faptul ca el zice nu inseamna ca asa si este, ori i place dupa ce o face cu tine si ramaneti, ori o face si te lasa aproape imediat, sansa sa ramana de obicei la noi e nula sad gandeste-te foarte bine

| Umbra3 a răspuns:

Deci PuyMyk cred ca este cel mai stupid copil din lume cum adica sai dea papuci? Te iubeste din moment ce nu te obliga si nu merita sa te desparti cum a zis boul ala de mai sus.

| pTheodora a răspuns:

Uite eu cred asa ca el nu tine la tine daca ti-a zis asta si ai grija daca a spus asta deoarece baietii sunt ca si vulpile, adica mincinosi. Eu in locul tau i-as da papucii si nu as mai vb cu el vrodata, de ce sa faci tu asta? Ca sa-ti pierzi integritatea? Un baiat care chiar iubeste o fata, e un baiat care ii da flori si nu iar zice ca vrea sa faca asta, dar drept sa-ti zic eu cred ca s-a dat la tine doar de asta. Bine, sper ca te-am ajutat! Pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca un baiat iti spune "făăă, da ți-aș la ****" e tot un fel de a o face, te iubeste?

| OldFirehand a răspuns:

Eu sunt un baiat.
In primul rand nu as spune unei fete "a face'o cu tine".Iar in al doilea rand trebuie sa te uiti la el mai atent.Trebuie sa incerci sa vezi la ce se gandeste si mai ales daca vrea mereu sa steie langa tine si sa fie cu tine.Atunci etse indragostit de tine daca nu face asta atunci inseamna ca vrea sa "o faca cu tine" dupa care probabil peste 2-3 luni te va parasi pentru o vaca.
Parerea mea este sa gasesti un baiat mai bun si nu te cobora la nivelul lui doar pentru ca arata bine si e smecher.
fundita?

| RoXx_4194 explică:

Toxik. de vreo 6 luni

| RoXx_4194 explică:

Aaaaaaa, dar stati! Eu nu vreau sa o fac cu elhee hee NU, cel putin acum! Iar el nu a zis sa o facem acum. A zis ca sa o facem mai tarziu :-J... Si asta doar daca vreau si eu. Nu ma obliga.winking

| Ruxanndra a răspuns:

Nu neaparat. oricum depinde de cat timp sunteti impreuna? Si eu zic sa nu te precipitezi asteapta lasa-l sa isi doreasca tot mai mult sa fiti impreuna!

| Live2Kill a răspuns:

Nu! Daca baiatu tiar zice ca vrea sa o faca cu tine...asta ar insemna ca vrea doar sa te fxxa,, dar daca a intrebat daca vrei s-o faci cu el,, si a mentionat.ca o sa faceti cand o sa fi pregatita,, asta inseamna ca nu sta cu tine doar sa te f... sta pentru ca te iubeste mulhappy daca ia-ti place ce am spus o fundita:*