| TeREe a întrebat:

Buna TPU daca fostul prieten dupa 5 luni ce ne-am despartit acum ma cauta ma suna etc. ce vrea sa insemne ca ii pare rau si ca mai are ceva sentimente pentru mine?

3 răspunsuri:
| emaemma a răspuns:

Cat de des te suna? poate fi doar un gest amical dar, totodata, poate fi un "iarta-ma" de asta nu imi pot da seama eu. incearca sa vezi cum vorbeste cu tine, cat de des te suna etc. happy sper ca te-am ajutat

| Versace_Geany_1993 a răspuns:

Da,exzcat vra sa fie cu tine

| Joey95 a răspuns:

* Si-a uitat niste chiloti la tine. *

Lasand "gluma" la o parte, ema are dreptate. Vorbeste cu el, si pur si simplu intreaba-l daca mai simte ceva pentru tine.