| Matei4 a întrebat:

Buna TpU. Daca ies cu o tipa in oras sau ma bag in seama cu una despre ce ar trebui sa vorbesc cu ea? De obicei, stiti si voi, apar acele momente jenante de liniste penibila...

4 răspunsuri:
| Plato a răspuns:

Daca va potriviti si aveti lucruri in comun, nu apar momente jenante de liniste penibila.

| Salisa a răspuns:

In primul rand, conversatia ar trebui sa porneasca de la sine daca sunteti pe aceeasi lungime.
Iar in al doilea rand, pur si simplu ai putea sa o intrebi, ce planuri are de viitor, ce ii place sa faca in timpul liber, daca ii place sa calatoreasca..etc.

| Tiara400 a răspuns:

1.Intreab-o despre pasiunile ei, ce ii place sa facă in timpul liber,
2.complimenteazai tinuta
3.intreab-o despre viață ei

| Tiara400 a răspuns:

1.Intreab-o despre pasiunile ei, ce ii place sa facă in timpul liber,
2.complimenteazai tinuta
3.intreab-o despre viață ei
Daca vb. cu ea aceste subiecte in niciun caz nu vor apărea momente jenante