| EuFataAiA a întrebat:

Bună TPU... Dacă nu e prea ciudată întrebarea, la voi cum a fost prima experienta sexuala(intrebare mai mult pentru fete)? Dau fundiță!

Răspuns Câştigător
| Obrail a răspuns:

Prima fata? Prima data la amandoi:

S-a intamplat ziua. Dupa o rel de 2 ani. Mi-a zis ca o doare. A fost bine, fara sange. A 2a oara la hotel duoa 1 luna. A fsst mai bine. Putina durere la ea dar tot fara sange.

Sangele a fost la un petting cand am fortat cu 2 degete... am simtit cum se opune himenul si apoi ea a tresarit. Dar eram emotionati si excitati. Nu a zis nimic. Au maii fost pettinguri. Dar prima data penisul tot greu a intrat.
A 2-a fata virgina:
O noapte romantica, sarutari mangaieri, petting cat cuprinde... 2 d

4 răspunsuri:
| KaraSiAtat a răspuns:

Cs:Go Connect:
CNA.INDUNGI.RO = 93.119.24.143:27015
JBGO.INDUNGI.RO = 93.119.24.65:27015

| UzOm a răspuns:

Alt tip care se dă drept m*iere. Ce trist!

| ElenaMariajnk1441 a răspuns:

A fost.