| anonim_4396 a întrebat:

Daca o fata pe care nu o stii prea bine iti zambeste foarte frumos si de ziua ta iti scrie mesaj privat de felicitare, inseamna ca te placea?

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Inseamna ca respective fata este educata, civilizata si foarte bine crescuta. Dar mai stii; este posibil ca sa te si placa. Insa daca vei continua sa stai ca un ''mormoloc'', in mod absolut sigur si indubitabil, niciodata nu nu vei putea afla care sunt sentimentele ei reale/adevarate fata de persoana ta. Ar fi cazul sa devii mai....curajos. big grin

| alina2k18 a răspuns:

Sau e amabila...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E bine ca iti zambeste foarte frumos. Daca zambea doar frumos, putea sa insemne orice.Asa,clar te place.

| DonGiani a răspuns:

Nu cred. Poate e doar amabila. Vorbește cu ea

| Istoriaeocomoara a răspuns:

NU pierzi nimic daca iti incerci sansa cu ea sa incepi sa flirtezi cu ea.
Sa glumesti cu ea putin sa ii arati ca nu esti usor impresionat de frumusetea fizica mai ales daca aceea este foarte atragatoare.

Nu iti mai bate capul cu ea si analiza totul, ca o sa ajungi sa gandesti mai mult decat sa actionezi si oricum din greseli o sa inveti cel mai mult in viata.

Succes