| Alișa00000000000 a întrebat:

daca o femeie in trecut a iubit un barbat ..si acum in prezent a ajuns sa aiba o relatie cu o femeie si incepe s o iubeasca. devine lesbi sau e bi ..ca eu stiam ca odata ce incepi tu ca femeie sa iubesti o alta femeie esti lesbi. pentru ca majoritatea bisexualilor sunt doar pe aventuri nu neaparat pentru a pune suflet...dau funda cui imi raspunde si mie concret, sunt nedumerit!

4 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

E bisexuala

| mihai69 a răspuns:

Din descriere e clar bisexuală. Bisexualii nu sunt mai „pe aventuri" decât orice alți indivizi, cu alte orientări sexuale (inclusiv cei strict hetero)!

| OnuOnulică a răspuns:

Dacă acuma îi place doar femeile normal că e lezbiancă.Dar dacă îi plac și femeile și bărbați e bisexuală.

| Andrei258 a răspuns:

Da, daca doua femei se iubesc inseamna ca sun lesbiene.
o zi pplacuta