| Oaky98 a întrebat:

Daca un tip ii face sex oral unei tipe iar dupa ar putea sa isi dea seama cineva ca acel tip a facut oral unei fete?

Răspuns Câştigător
| Florentina9210 a răspuns:

In niciun caz.

| Oaky98 explică (pentru Florentina9210):

De unde stii?

| Oaky98 explică (pentru Florentina9210):

Multumesc pentru raspuns happy

11 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Doar daca ii raman *** intre dinti.

| corbulalbrosu a răspuns:

Doar in cazul in care "pasarica" are freza si in urma sexului oral baiatului ii va ramane un *** intre dinti si va scoate firul de par cret/incarliontat in fata cuiva. laughing Sau daca tipul se alege/pricopseste cu un BTS transmisibil pe calea sexului oral.

| OnuOnulică a răspuns:

Nu, nu are cum să își dea seama.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Imposibil laughing

| Idkidk a răspuns:

Îți înșeli iubita? rolling on the floor

| ToKen a răspuns:

Da.
O sa-i miroasa gura a vagin 40 de zile.

| NameHarris a răspuns:

Este imposibil sa aflewinkingDoar in cazul in care ii spune fatawinking

| Nitunitu a răspuns:

Daca ii ramane caca pe nas da.