| IoanaIoa88 a întrebat:

Dacaa esti virgina si faci sex anal cu prietenul tau `, pot spune ca nu mai sunt sunt virgina!? :O
Am citit undeva ca daca ai un contac sexual, inseamna ca nu mai esti virgina, chiar daca nu ai facut si normal!

E adevarat? sau?( daca aveti chef de misto, nu raspundeti. e doar o intrebare straight face ].

Răspuns Câştigător
| Deutza_2419 a răspuns:

Tu mai esti virgina, orice medic la care te vei duce o sa iti spuna ca esti. Tu probabil ca nu te mai consideri deoarece ai avut primul contact sexual

20 răspunsuri:
| Betty18 a răspuns:

Fizic esti virgina, psihic nu laughing daca te duci la un medic iti va spune ca esti...

lool fetita e tot sex indiferent de gaura worried

| NoOrdinaryHuman a răspuns:

Din punct de vedere anatomic inca mai esti. Spiritual nu.

| IoanaIoa88 explică (pentru NoOrdinaryHuman):

Asta vroiam sa aud` happy, Mersi `. Si ma bucur ca tu nu critici sau chesti` :*.

| Pitzipoanca a răspuns:

Tine-o tot asa. Fa doar anal si oral. Si marita-te cu un tip bogat si spune-i virginal "tu esti primul". Nu are rost sa-i spui ca ai mai avut 20 de tipi inainte. Ce oameni distrusi. Bine ai venit in clubul curvelor virgine.

| IoanaIoa88 explică (pentru Pitzipoanca):

Uitee, pe mine sa nu ma compari cu altele! Eu nu fac oral. Nu am mai facut`o inainte cuu 2 de tipi cum zici tu laughing), Asta s-a intamplat o singura data [adica anal ].winking. straight face

| mihaiangell a răspuns (pentru IoanaIoa88):

Si ti-a placut?

| Pitzipoanca a răspuns (pentru IoanaIoa88):

Nu pot sa cred. Te comporti exact ca o parasuta din aia care spune "cele care fac oral sunt curve. eu fac doar anal" si viceversa. Eu ma refeream la 20, nu doi. In orice caz, esti pe drumul cel bun. Faceti fratilor, sex anal de la 10 ani. Si totusi... nu inteleg cum ai reusit. Mie mi se pare o bariera de netrecut si am ceva ani de cand mi-am inceput viata sexuala. Hai ca oral (fiind "virgina") mai inteleg. Dar anal? Doare groaznic. Inseamna ca esti foarte hotarata sa te sparga toti si sa nu se vada. Stai chill, se va vedea.

| IoanaIoa88 explică (pentru mihaiangell):

Conteaza? raised eyebrows.

| IoanaIoa88 explică (pentru Pitzipoanca):

1)..Nu am 10 ani laughing). am 16batting eyelashes.
2.). a fost impotriva vointei mele sad straight facestraight face

| IoanaIoa88 explică (pentru Pitzipoanca):

Si cand zic impotriva vointei mele, ma refer ca prietenul meu ma drogat si chestii. Si daca nu sti cum sta treaba nu sarii cu gura imediat ~ straight face

| Pitzipoanca a răspuns (pentru IoanaIoa88):

1. Eu dadeam cazul extrem. Multi inainte.
2. "Dacaa esti virgina si faci sex anal cu prietenul tau ". Nu ai mentionat nimic initial. Totusi, doar de curioasa... se poate anal impotriva vointei tale fara sa fii batuta inainte? Si ii mai spui si "prieten" la ala? Data viitoare ii dai la oua.

| IoanaIoa88 explică (pentru Pitzipoanca):

Mersi! Nu am vrut sa mentionez nimic pentru ca e destul de jenant!> da, de poate. mi-a dat sa beau cevaa si dupa aia nu mai avem nicio puteree si nu mai putem sa fac nimic! Si de atunci nu l`am mai vazut oh go on.

| IoanaIoa88 explică (pentru IoanaIoa88):

Se *

Dupaia*
puteam *

| Pitzipoanca a răspuns (pentru IoanaIoa88):

Nasol atunci. Imi pare rau. Dar tine minte: lovesti la oua. Si ar merge sa-i faci plangere penala, mai ales daca e major. Mergi pentru expertiza medico-legala. Si ceri si analize toxicologice.

| IoanaIoa88 explică (pentru Pitzipoanca):

Mersi de sfat` :*
Si da, asa cred ca o sa fac!

| NoOrdinaryHuman a răspuns (pentru IoanaIoa88):

Daca a fost impotriva vointei tale atunci se schimba problema, daca ai fost fortata tu, spiritual fiinnd vorba nu esti vinovata in cazul asta.Si nu cred ca l-as mai putea numi prieten pe cel care ti-a facut asta.

| IoanaIoa88 explică (pentru NoOrdinaryHuman):

Da, asa e, ala nu se mai numeste prieten oh go on

| Soowhaat01 a răspuns:

Daca ai facut anal, esti inca virgina.

| bigstefan a răspuns:

Esti virgina daca ai facut doar anal.

| ALEXA1498 a răspuns:

Daca ai facut sex anal esti virgina