| RoxxuInna a întrebat:

Dati-mi si mie nite idei cum sa imi prind parul cat mai frumos si mai sexy... dau fundita
Scz de categorie

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Bebelusii nu trebuie sa fie sexy, trebuie sa fie doar ingrijiti si cu mintea la scoala.De ce trebuie sa fii sexy?

| CristinaElena96 a răspuns:

La 13 ani vrei sa fii sexy.pai la 18 ce mai vrei mai fatahappy au dreptate astia (scuzati expresia), si vorbeste frumos dupa ce esti chisarcoasa de 13 ani mai si comentezi vezi-ti de ale tale, sunt unii aici care au peste 20 de ani vorbeste frumoswinking

| RoxxuInna explică:

Mah pe mine nu ma intereseaza de mortii din japonia (Dumnezeu sa ii ierte) si trebuie sa imi prind parul la scoala si nu mai stiu in ce fel sa mi-l mai prind si sexy sa arate super si sa fiu invidiata de toate proastele...si daca nu este raspuns la ce am iintrebat nu ma mai frekati pe mine cu mortii vostri si scoala masii...app gigiro am 13 ani nu sunt bebe, asa am vrut eu sa pun numele (te **** pe tine ce cont imi fac?)

| sherlynjb a răspuns:

Ai putea sa rogi pe cineva din familie sa te impleteasca spic.e fain si nu prea isi prinde nimeni asa.deci ai putea fi unica in clasa la tine.baftawinking

| Drag0s a răspuns:

Prindel cu coada in sus. gen pony tale. dar coada putin mai lunga(partea de elastic :-?). uite http://www.videojug.com/film/how-to-make-a-perfect-ponytail-2.

Daca ai fi bruneta. si ai purta asa ceva. TE-AS iubi toata viata :X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imediat dupa vizionarea stirilor cu ce se intimpla cu mortii din japonia ai sa stii sigur cum sa ti-l faci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te naibii ca e chiar cum spune proverbul"Lumea moare si baba se piaptana"