| florinaana a întrebat:

Buna TPU dati-mi si mie va rog mult status de iubire dar ceva sa pot pune numele prietenului meu. va rog mult dau fundita:Xlove struckplz...

1 răspuns:
| Brendy2000 a răspuns:

1- Tu îmi spui mereu că sunt viaţa ta,sufletul tău, fiindcă nu vreau să te pierd, încerc să te cred!
2-Mi-e dor să te strâng în braţe, să te sărut.Mi-e dor să îmi vorbeşti, mi-e dor să te ascult!
3- Dacă am să plec vreodată nu am să mai vin, pentru mine ai fost tot, eu pentru tine prea puţin!
4-Am plătit și.un cost, să știi, nu.mi pare rau! Că am dat la o parte multe, doar de dragul tau!
Sper că îţi plac.big grin