| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU sad. Dau cate fundifte vretii numai ajutati-ma sad. De cativa ani, am cunoscut un baiat. A fost primul meu prieten, s'au intamplat multe in legatura cu el. Am fost impreauna cateva luni, dupa ne'am despartit. In prezenet, am nimerit in acelasi liceu ca si el. Il iubesc! Si inca enorm! Si el la fel, dar el nu e genul care arata, care iti zice, e genul mai indiferent dar sunt convinsa ca tine la mine. Ne intalnim dupa ore, desi nu suntem impreuna. Stiu ca pare ciudat, si nu cred ca o sa ma inteleaga cineva de aici, dar de "relatia" noastra nu stie nimeni nimic, stiu mai multi k avem o legatura, dar nu cu precizie. El mi-a zis ca ori suntem imrepuna fara sa stie nimeni ori eu cu cineva, el cu cineva. Dar nu ceva oficial, si oricum noi nu ne'am intelege daca am fi oficial imrepuna, parca nu suntem facuti pentru asta. E o relatie mai ciudata, mai secreta. El a zis ca nu ii mai place de nimeni si ca nu e cu nimeni, desi eu sunt cu cineva, iubindu'l pe el.
De curand mi-a propus sa ne incepem viata sexuala, noi suntem virgini amandoi. Simt k sunt pregatita dar totusi. avem momente cand ne certam si ii zic ca vreau sa terminam ca nu imi face bine relatie "secreta", momente cand nu vreau sa renunt la el.
CE SA FAC? Nu mai pot. Il iubesc enorm dar pe zi ce trece sufar mai mult.

4 răspunsuri:
| Agentulx a răspuns:

Daca il iubesti chiar merita.gandeste ce simti, imagineaza-ti viata fara el, vezi ce simti astfel vei intelege daca il iubesti sau nu! A si inca ceva, un sfat nu o face cu el...e posibil sa te foloseasca, sau chiar daca intentionezi sa o faci da-i de intenteles la inceput ca nu ca sa vezi cum reactioneaza. Enjoy!

| SecretAndSickLove a răspuns:

Si inca ceva... De multe ori am vrut sa renunt la el, desi il iubeam si il iubesc, numai ca sa nu mai suferim, si nu m'a lasat. Tot insista spunand ca ma iubeste si mi-a zis ca nu o sa scap vreodata de el si ca o sa fim impreuna cu el mereu.
Ce fac?sad Cum sa procedez?sad Continui asa in secret sau nu? Merita, nu merita? sad Ce parere aveti?sad

| EmOXeVeR a răspuns:

Daca il iubesti, din pacate, trebuie sa suporti dorintele lui. ideea e ca, oricum pana la urma se va afla si (logik.nu va mai fi secret). e ff bine ca te-ai descarcat pe net, insa te-ar ajuta mai mult sa ii zici mamei tale de acest lucru sau unei prietene foarte apropiate, de preferat mai mare. voi nu va intelegeti din cauza ca sunteti pe cai diferite. opinia mea este ca ar fi mai bine pentru aman2 sa va comb cat mai repede, in secret sau nu. daca voi sunteti hotarati sa va incepeti viata sexuala inseamna ca e ceva serions insa voi nu va dati seama de acest lucru.

| geanina95 a răspuns:

Eu chiar te inteleg pentru ca st si eu km in aceeasi situatie...adica st q cineva dar il iubesc p fostul meu.Cea mai proasta parte din toata trebuie e k ei 2 se cun sh nup sa vb decat q actualu desi mi-as dori sa vb q fostul.Si ma simt sh mai prost k eu am fost cea care a incheiat relatia sh tot eu vreau acum sa o reincep mai ales ca am confirmarea dl el k ink ma iubeste si nu m-a uitat