| Mis5Sophie a întrebat:

Dau funda, deci help mehappy Ieri am iesit in club cu o prietena si acolo eu am inceput sa filtez cu un tip pe care il plac, bineinteles si el ma place[il cunosc de 2 saptamani]. Problema e ca prietena mea a inceput "sa se dea" la el, deci ce as putea face sa nu mi`l ia. Pls HELP! P. S. Ce as putea face sa-i trezesc interesul pentru mine? Multumesc.:X

1 răspuns:
| craioveanu90 a răspuns:

Pai dacai o prietena adevarata

ar trebui sa nu insiste la un tip pe care probabil stie cal placi

si legat de el

ce sa faci.fii tu insati