| iepurash_9610 a întrebat:

Dau funda...eu sunt in Italia si nu stiu ce sa ii cumpar prietenului meu pentru cand ma intorc acasa. Ce idei aveti?

Răspuns Câştigător
| Mashiro a răspuns:

Cumparai ceva ce simmbolizeaza dragostea ta pentru el ceva intim si personal ceva poate avea legatura cu o amintire sau cu prima intalnire

4 răspunsuri:
| nimicaici a răspuns:

Ai putea, sa ii cumperi un suvenir, ceva simbolic din locurile pe unde ai umblat.:* Noroc la cumparaturi!

| consiliera a răspuns:

Cred ca cel mai frumos cadou ai fi TU.

| me1oo a răspuns:

Eu zic să îi cumperi ceva cu care să rămână, o cană cu un peisaj, şi chestii din astea

| Crazy_2020 a răspuns:

Buna! Scuza-ma ca zic dara ceasta e parerea mea si vrea sa ti-o zic, nu trebuie sa ceri pareri alterora despre ce sa ii cumperi prietenului tau, tu trebuie sa stii altfel nu va mai fi un cadou ales de tine, eu in locul tau ia-s alege ceva din inima mea ce simt pentru el, nu pot cere sfaturi de la altii pentru ca nu am idee, dar fii atenta. Data viitoare, iai ceva ce crezi tu ca ii place, nu intreba "prietenii de pe TPU". Sper ca ti-am fost de ajutor cu acest sfat:-)