| Georgica98 a întrebat:

Dau funda pentru cel mai sincer si cel mai bun raspuns. Imi place foarte foarte mult de o fata de la Constanta iar eu sunt de la Brasov. Suntem prieteni, ne cunoastem de doi ani. Avem multi prieteni comuni; una dintre prietene, de fata cu ea mi-a spus ca ea i-a spus ei ca " sunt bun si abia asteapta sa sara pe mine". Mi-a mai dat semne ca m-ar mai placea, insa aproape niciodata in timpul scolii nu mi-a raspuns la tel. Ce sa fac? Ajuati-ma va rog, sunt la capatul puterilor
Ea e pe a 12a iar eu pe a 10a

Răspuns Câştigător
| NoName0x0 a răspuns:

Eh... Nu te complica cu asta, poate a zis.o mai mult in gluma. Iar cu faza ca nu ti.a raspuns la telefon poate a vrut sa.ti testeze si rabdarea sau poate a fost ocupata. De ce nu incerci o alta relatie cu o fata ceva mai aproape? Poate din orasul tau?

15 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Saracul de tine. Cumpara-ti un caine. De fiecare data cand o sa intri in casa o sa sara pe tine. O sa-ti treaca pana la urma.

| grab a răspuns:

De ce nu ii faci tu o vizita la CT? sa stii ca cele mai sincere raspunsuri se obtin fata in fata happy succes!

| Georgica98 explică (pentru grab):

Pai am fost cu gasca comuna, si ea chiar nu e o dinaia ce ii trebuie pl, chiar un baiat tot de a 12a care nu e asa apropiat de ea dar e prieten bun cu mine zicea ca e ok, nu e curva. ce as putea face? se meritaa sa mai incerc? pana acum ai fost cel/cea mai sincer/sincera

| grab a răspuns (pentru Georgica98):

Lasa ca ai fost cu gasca comuna, aia a fost de intro mai mult. acum abordeaza cu ea subiectul unei intalniri ca si cum ati fi in acelasi oras si doar ea conteaza nu toata gasca. pentru ea vrei sa fii, cu ea sa petreci o zi intreaga si ei sa ii cumperi un cadou de mosu. fetele se induioseaza mai repede cand pui un cadou la inaintare, si in preistorie era la fel... nu aduceai o dropie hackuita nu vedeai "blanita"... happy succes!

| Georgica98 explică (pentru grab):

De acord, dar ea e in Constanta iar eu in Brasov! am reusit sa schimb doua-trei vorbe, dar nu suficient sad daca eram in acelasi oras, mai ziceam... dar asa...

| Hakuouki a răspuns:

2 ani irositi, treci mai departe.

| NoName0x0 a răspuns:

Daca tie iti place de o fata care e mai discreta, de ce nu ramai pe aceeasi directie? Pana la urma eu cred ca fetele astea mai tupeiste in a spune exact ceea ce gandesc/ ceea ce simt au un gram de experienta oarecum negativa in spate. Sper ca intelegi ce am vrut sa spun cu subtilitate. Degeaba iti spune X si Y ca nu e c*rva daca nu vezi cu ochii tai...

| Georgica98 explică (pentru NoName0x0):

Nu zic ca e curva, dar nu imi dau seama de ce nu prea raspunde la telefon sad. vrea sa imi testeze rabdarea? vrea sa ma ignore? abia de anul nou am reusit sa schimb doua-trei vorbe cu ea, dupa ce, spre mirarea mea, mi-a raspuns la telefon... dar partea proasta e ca ea e la CT iar eu la BV, deci doar prin intermediul prietenilor de acolo as putea afla daca e curva, dar de... as parea un disperat, idioy sad

| Georgica98 explică (pentru NoName0x0):

Crede-ma pe cuvant ca de niciuna nu mi-a mai placut... asa de mult o iubeam... era exact cum imi doream

| NoName0x0 a răspuns (pentru Georgica98):

Eh... Nu te complica cu asta, poate a zis.o mai mult in gluma. Iar cu faza ca nu ti.a raspuns la telefon poate a vrut sa.ti testeze si rabdarea sau poate a fost ocupata. De ce nu incerci o alta relatie cu o fata ceva mai aproape? Poate din orasul tau?

| NoName0x0 a răspuns:

Mersiii de funda!

Răspuns utilizator avertizat
| CuieMoco a răspuns:

Ai auzit de minciuna? Mai ales din partea unei fete (no offense girls) laughing

| CatalinaAdela a răspuns:

A fost doar o gluma, cam proasta zic eu

| Georgica98 explică (pentru CatalinaAdela):

Nu stiu, sunt o persoana care ia lucrurile astea in serios, sunt mai sensibil

| Georgica98 explică:

Va rog ajutati-ma, promit ca va voi ramane profund indatorat