| Myku a întrebat:

dau funda+vot cum raspuns cat imi repede. M-am redenumit la mess si nu stiu cum sa trimit la toata lista sa ma aibe cum vreau eu sa fiu redenumita.plzzz rasp repede funda+vot

Răspuns Câştigător
| Kafeeaua a răspuns:

Shift + ctrl+ R
faci asta all...happy

2 răspunsuri:
| DeeaBlondiii a răspuns:

In Messenger, selectezi Actions->Send My Contact Details->tii apasata tasta Shift si cu mouse'ul selectezi toate persoanele din lista ta, dai Finish si gata.batting eyelashes

| TeIubesccc a răspuns:

Din cate stiu eu, nu poti sa trimiti la toti o data. Dar poti sa trimiti la unul cate unul. Dai dublu click pe cineva -> Actions -> Send my contact details -> Save&close -> si dai click unde scrie "name" -> finish
Succes >big grin