| ashley26pink a întrebat:

De acum cateva zile a inceput sa imi placa de un baiat din alta clasa, adica eu sunt in b iar el e in a. Aseara am facut marea prostie si i-am zis pe mess ca il plac. Acum, ce pot sa le spun celorlalti colegi care ma intreaba daca il plac pe acel baiat sau nu?

5 răspunsuri:
| UninspiredName a răspuns:

Dar dc trebuie sa le spui ceva? Pana la urma si la coada nu e treaba lor pe cine placi tu si ce faci su cine faci pentru. ca sunt sigura ca daca o sa le spui ca il placi, o sa inceapa sa faca misto de tine, iar daca le spui ca nu il placi o sa zica ca esti mincinoasa si/ sau poate baiatul tau o sa afle de la ele ca nu il placi si o sa zica ca iti bati joc de el. Deci cel mai bine e sa ii trimiti la plimbare, sa'si vada de treburile lor.
Succes.:-H bye

| denysame a răspuns:

Nu trebuie sa iti pese de ceilalti. daca tu il placi asta e decizia ta! si nu e o prostie ca i-ai zis ca il placi.chiar din contra e ff bine ca i-ai zis ca stie si el si poate si el simte acelasi lucru ca si tine si spune-le colegiilor tai da il plac si care'i faza nu am voie sa'l plac e interzis de lege mai noi?

Fundtisa?big grin

| alyalexxa a răspuns:

Eu zic ca nu e o prostie daca asta ai simtit sa faci thinking sa nu regrety niciodata ca faciwinking sa plaki pe cineva sau sa iubesty e un lucru frumos daca el nu apreciaza asta inseamna ca nu te merita si ca nu e sa fie al tau... dar daca o sa ajungety un cuplu si o sa va iubiti sa nu va pese de cei din jurwinkingorice ar zice

| Crisu a răspuns:

"Ce te intereseaza pe tine?". Si asta e adevarul. Ce problema au ei? Nu esti nici prima si nici ultima fata care place un baiat.Bafta cu el!love struck

| MrSpooky a răspuns:

Pai nu trebuie sa iti pese de ceilalti daca il iubesti...Eu zic ca nu ai facut o prostie ca ai zis ca il placi