| anonim_4396 a întrebat:

De cateva luni imi place de un baiat :\ pe atunci eram prieteni foarte buni, ne ziceam tot, vorbeam despre orice si eram deschisi unul fata de celalalt. ma rog, pe atunci el avea iubita, dar dupa ceva timp. adica acum o luna parca nici nu mai existam. Nu ma mai baga in seama si statea doar cu ceilalti prieteni ai lui care erau mai mari ca mine >>. [ el avand 14. eu 12 -.-] Si... apoi, am vrut sa aflu daca si el ma place. i-am zis pe mess ca il plac si daca si el are acest sentiment fata de mine. si a zis ca da :\ si. de atunci nu am mai vorbit pana acum o saptamana, cand m-am saturat de indiferenta si orgoliul lui si i-am cerut sa fim din nou prieteni. A acceptat, dar tot era la fel, doar ma saluta cand ma vedea, in rest nimic straight face

Oare ma mai place si nu vrea sa recunoasca sau nu mai vrea sa fim prieteni? :\

8 răspunsuri:
| NoSmile a răspuns:

Buna!
Sunteti mici amandoi. Mai ales tu.
Nu-ti mai da atentie pentru ca stie ca il placi, iar el sufera dupa fosta.
si decat sa-ti faca tie rau prefera sa nu te mai abordeze.
Plus ca nici nu are dispozitia necesara de a conversa.
Lasa-l!
Nu-l mai cauta nici tu!
Daca ii pasa de tine, va reveni. Si sper sa revina cu o explicatie macar plauzibila.
Succes pe mai departe!

| roxpau a răspuns:

Sunteti mici amandoi. Dar hai sa iti raspund ca unui adult.nu vrea sa mai aiba nimic cu tine nu te agata de el nu fi insistenta Lasa-l in plata Domnului si nu in ultimul rand ocupati timpul cu lucruri adegvate varstei tale

| turcudenis99 a răspuns:

Dina partea mea poti sai dai papucii nu merita sa iti pierzi timpul ofticandute pentru cineva care nici macaqr nu vorbeste cu tine, sincer

| grab a răspuns:

Pai daca ai 12 ani si el 14, cata seriozitate crezi tu ca poate sa existe intr-o relatie d-asta?

Ala saracu nu stie pe ce lume e pentru el, dar sa mai aiba grija si de tine!

Las-o asa cum a picat si vezi-ti de treaba ta ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat.
La vara o sa ne intrebi unde faci si tu un avort ieftin, sau ce? big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Prostii de copii.

| Annyya a răspuns:

Nu te supara, dar iti sugerez sa nu te mai complici cu lucrurile de genul, deoarece inca esti micuta happy, iar asta e bine. O sa ai timp pentru relatii si lucruri de genul, dar cand mai cresti. Te pup :*

| Robery568 a răspuns:

Esti mult prea mica pentru el, asta este problema.

| Creaatzaa a răspuns:

Uita-l draga. La varsta ta sentimentele acestea sunt trecatoare. Ocupa-ti timpul cu alte lucruri decat gandindu-te la el. :*