| TheSpecialOne a întrebat:

De cateva zile incoace sunt din ce in ce mai indragostit de o colega de clasa (a8a). Am avut chiar si vreo 3-4 nopti nedormite din cauza ei.
La banchet ne-am distrat impreuna, am dansat, m-a pupat (pe obraz...) dar nu am prea vorbit. Si nu a mai dansat cu altcineva decat cu prietenele ei si cu un retardat care se tot baga in seama cu toate si le lua in brate fortat si din astea...(era si beatlaughing )
Ce ziceti ar fi o idee buna ca maine, poimaine sa ii spun clar ca o iubesc... oare ar accepta o relatie?

7 răspunsuri:
| dafy a răspuns:

Buna
dragul meu parerea mea e ca nu e tocmai indicat sa va grabiti...stii,esti atras de ea, o placi, dar pana la iubire e o casle un pic mai lunga.asa ca daca.i vei spune dintr. odata "te iubesc, vei sa fi cu mine?" e cam nepotrivit
sfatul meu ar fi ca intai sa o intrebi ce face, sa mai vorbiti asa 2 3 4 5 6 7zile, sa va cunoasteti mai bine si din interior si daca discutia asta va decurge favorabil atunci propune.i sa fiti impreuna.
cert este ca probabil si ea e atrasa de tine de indata ce a dansat numai cu tine te.a pupat etc.dar asta nu inseamna ca trebuie sa va grabiti

sper ca.ti va fi de ajutor sfatul meu si de asemenea sper sa ti cont de el.iti doresc din tot sufletul dragul meu ca totul saa decurga intocmei asa cum vrei tu si sa aveti parete de o poveste cat mai prumoasa.
bafta!
pupici

| TheSpecialOne explică:

Ma refer ca nu am vorbit acolo nici 10 cuvinte deoarece era galagie dar ne cunoastem de 4 ani... si ne intelegem ft bine.

| Anonima264 a răspuns:

Pai,daca nu prea ati vorbit, iti recomand ca mai intai sa incercati sa va cunoasteti mai bine, sa o luati incetul cu incetul.
Si dabea dupa sa ii spui cea ce simti!
Ca daca ii spui de acum o sa spuna"nici macar nu ne-am cunoscut foart bine si deja vrei sa fim impreuna?"

| Anonima264 a răspuns:

Acuma asta este sfatul meu, acum faci dupa cum iti dicteaza inima!

| Zabbyel a răspuns:

Da.spune-i

| Andukx a răspuns:

Putini baieti stiu sa iubeasca. Spune`i acest lucru. Poate si ea simte la fel, si daca simte la fel cu siguranta ar accepta o relatie kiss Succes :*

| iR0K a răspuns:

Sfatul meu este sa nu ii spui chiar de la inceput ca o iubesti. Spune-i doar ca itij place de ea foarte mult si ca te gandesti la ea mai mereu. Duoa cateva saptamani dupa ce esti cu ea, daca chiar simti ii poti spune ca o iubesti. SUCCES!