| Ados a întrebat:

de cateva zile sau saptamani sunt cam suparata din cauza iubitului meu, parca simt ca nu ma mai iubeste si e rece, nu se mai comporta ca inainte, ce inseamna asta? Sau ce as putea sa fac sa il recuceresc, mersi, fundasad

Răspuns Câştigător
| Emilian65 a răspuns:

Vorbeste cu el si intreaba-l care este problema de nu mai este ca la inceput.

3 răspunsuri:
| Picasso a răspuns:

Vorbeste cu el, daca vezi ca are acelasi comportament, lasa`l, incearca sa il uiti, si mai sunt si alti baietiwinking

| neutrino a răspuns:

Daca este rece, asa va ramane si nu mai ai ca sa-i faci.

| TPUuser199 a răspuns:

Daca s-a distantat, ceva este in neregula cu relatia voastra. Atunci cand unul din cei 2 devine distant, ceva nu este ok. Nu mai este ca la inceput, probabil atras si indragostit. depinde si de cat timp sunteti impreuna, probabil a aparut monotonia?