| IulianLiviu96 a întrebat:

De cateva zile vorbesc cu o fata, pe facebook. Inainte de asta nu ne cunoateam... poate doar din vedere. Tin sa precizez ca in 2 -3 zile am aflat foarte multe lucruri desprea ea....fiind foarte deschisa, dar ciudat e ca si eu am facut acelasi lucru, sa spun atatea lucruri despre mine chiar daca nu o cunosteam. Ce sa cred? Asta se intampla doar cu mine sau asa vorbeste cu toti? Ea spune ca ii se pare ciudat ca mi-a spus atatea desprea ea dar cica simte ca sunt un baiat ok..si ca are incredere in mine. Ce sa fac? Toate astea au un scop? Sa ne intalnim face to face cat mai repede sa lamurim chestiile acestea sau sa las sa mai treaca ceva timp, apoi sa ne intalnim si sa lamurim? Eu cred ca vrea sa fim impreuna deoarece parca prea si-a pus viata pe tava, in fata mea. Lamuriti-ma voi! Multumesc anticipat! +funda

Răspuns Câştigător
| Camy333 a răspuns:

Heei! uite eu zica ca fata cu siguranta simte ceva pentru tine, poate ca a pornit cu o scanteia, dar sigur e ceva mai mult. eu zic sa va vedeti face to face sa discutati, sa va plimbvati, nu neaparat sa aduci subiectul acesta in discutie, dar daca veti continua sa vorbiti urmatoarele saptamani si dupa ce va vedeti, cu siguranta ar trebui sa formati un cuplu happy sper ca te-am ajutat

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Tu singur ti-ai dat raspunsul. Pune-l urgent in practica.

| Lavii007 a răspuns:

Daca e asa deschisa cu tine e posibil sa vrea ceva mai mult. E important ca are incredere in tine, asa ca nu ai de ce sa dai inapoi. Intalniti-va si o sa vezi mai bine ce intentii are.

| Çrïss_Çrïstïña_1996_VyM7 a răspuns:

Şi eu am fost deschisă cu o anumită persoană... Culmea e că s-a întâmplat cum ai spus, numai că vorbeam pe what's app... Şi nu îmi plăcea de el... Pur şi simplu îl simţeam aproape... Ca un bun prieten... Acum depinde de fată... Pentru că unele se ataşează de alte persoane căutând un bun prieten... Nu neapărat să fie cu cineva... Dacă vrei poţi să te întâlneşti cu ea şi să o întrebi... Sau pe facebook cum îţi e mai simplu... Dar dacă nu vrei să fi cu ea şi îţi e frică să nu te placă nu îi da cu piciorul... Vorbeşte cu ea... Dar dacă îţi spune că te place spune-i că nu simţi la fel... Stai chill