| CinevaAnonimă a întrebat:

Buna tpu.de ce cind vorbesc cu baiatul pe care il plac nu am nici un fel de emotii, dar atunci cind vorbesc cu un baiat care spune ca ma iubeste am foarte multe emotii?

6 răspunsuri:
| UnBroken2016 a răspuns:

Tu la 12 ani nu ai ce face altceva?

| seth2016 a răspuns:

>> nu imi place faptul ca incep sa ma balbii

Adica vrei sa spui ca ai emotii si le suprimi.

| CinevaAnonimă explică:

Nu este vorba de asta.pur si simplu nu imi place faptul ca incep sa ma balbii in preajma unui baiat.

| seth2016 a răspuns (pentru CinevaAnonimă):

Pai daca le suprimi nici nu o sa afli de ce te comporti asa. Cand (si daca) o sa te maturizezi emotional vei putea afla. Sa intelegi ce simti si de ce simti nu e un lucru simplu.

| OMFGConrad a răspuns:

Pentru că tu de fapt te amăgeşti singură când spui că îl iubeşti pe acel băiat de care spui că "îl placi"