| Deliaa94 a întrebat:

de ce fostul încă ma mai cauta mi-a zis sa ne vedem ne am văzut dar nu am vorbit despre relația noastră despre ce sa întâmplat iar acum iar ma tratează cu indiferent și mi-a dat block? Adică ce mai vrea omul asta de la mine și nu la lasă in pace!

13 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Omul a vazut ca esti slaba si ii accepti copilariile. Fii tu mai puternica si ignora-l. Daca e fostul, fostul sa fie atunci. Iti faci rau si el iti face rau. Incheiati si gata.

| Freya1 a răspuns:

Probabil vrea sa obtina ceva de la tine cum ar fi sex.
Mai sunt din astea care te cauta doar cand au ei nevoie.Nu mai vorbi cu el, uita-l.

| alina2k18 a răspuns:

Pai unii mai revin ei asa si din plictiseala...
Probabil astepta sa incepi tu discutia despre asa zisa relatie avuta si eventual tu sa doresti sa te impaci cu el.
Daca ti- a DAT BLOCK E CLAR CA NU VREA NIMIC DE LA TINE SI TE-A LASAT IN PACEwinking
Neeeeeeeeeeeeeextwinking

| Uvox a răspuns (pentru alina2k18):

Corect!
Next Pls!

| gheorghe699 a răspuns:

Eu cred, ca vrea doar sex, decate ori nu are cu cine, te cauta ..este parerea mea.te stie, te cunoaste, si crede ca face ce vrea cu tine.

| Deliaa94 explică (pentru gheorghe699):

Pai nu știu dacă e vorba de sex aici dacă mi-a zis ca are câte *** vrea și le *** pe toate, îți dai seama unde era macho MAN, și se laude la mine cu chestiile astea prima data îmi zice ca e singur când ne-am întâlnit iar a doua zi Îmi zice ca, crede ca a găsit pe cineva ca e frumoasa etc. adică ce bărbat ești sa te lauzi cu astea și mai ales sa ma rănești cu chestiile astea? Pai sa fie cu alea!

| gheorghe699 a răspuns (pentru Deliaa94):

Este imatur, asta spus elegant.dar atunci, de ce te cauta? ca sa se laude cu cuceririle lui? sincer, credeam ca te cauta cand nu are cu cine sa se calmeze.

| Deliaa94 explică (pentru gheorghe699):

Pai da practic, ne-am vazut acum 2 zile mi-a zis ca da vb cu multe doar ca nu are treaba cu nici una, ca nu simte nimic pentru nimeni ( asta nu stiu daca faceam parte si eu la ce s-a referit el ).iar a doua a zis am vb cand la un moment dat fara sa il intreb eu nimic, el mi-a zis lucrurile astea! adica du te si vb cu un prieten, sora mama sau cu cine vrei tu despre cucerilie tale, dar nu mie sa mi le zica tinand cont ca am fost impreuna si ca sentimentele nu au disparut cum ai bate din palme! timp de o sapt nu m-a cautat, de luni a inceput iar ..incepusem sa fiu ok sa imi revin. iar ieri m-a blocat ca s-a suparat ca de ce am sunat o eu pe maicasa zilele astea si i-am zis ca el merge cu taxi ( tinand cont ca are masina la service ) adica ce motiv laughing si ca de ce i-am zis lu maicasa ca m-a dus acasa cu taxiu in ziua aia cand ne am intalnit laughing eu cu mama lui am mai pastrat legatura pentru ca nu am nimic cu ea, si nici ea cu mine! si am mai vb cu ea de vreo cateva ori fara sa stie el in luna asta de cand numai suntem impreuna!

| gheorghe699 a răspuns (pentru Deliaa94):

Cred ca inca nu stie ce vrea, evident ca te-a cautat pentru sex, ca discutia a "degenerat"sau dupa ...partida de amor,a revenit la vechile obiceiuri din scurta despartire,sau chiar a fost deranjat ca i-ai spus mamei lui, probabil el nu voia sa-i spuna ca v-ati intalnit. oricum, pentru un barbat este urat sa nu spun altfel, sa te lauzi in fata persoanei pe care ai iubito sau inca o iubesti, cu cuceririle tale, sau posibilele cuceriri ..este clar te-a cautat, ca a vrut safaca sex, a vrut sa te vada, te iubeste dar inca oscileaza ..si cand iubesti jignesti

| Deliaa94 explică (pentru gheorghe699):

Pai daca m-a cautat pentru sex de ce nu ar tupeu sa imi spuna pe fata ceea ce vrea? uite intre noi numai vreau sa fie nimic, doar sex daca si tu vrei asta. pai nu? zici ca ar merita sa ii trimit un mesaj sa il fac putin sa se simta naspa?

| gheorghe699 a răspuns (pentru Deliaa94):

Eu cred ca asta a intentionat, dar ceva s-a schimbat pe parcursul intalnirii voastre ..nu pot sa cred ca nu a insistat sa.o faceti, dupa o perioada.o saptamana, ar fi trebuit sa ..scz,sa sara pe tine efectiv ..era o impacare frumoasa, chiar daca nu de durata ..eu cred sincer ca asta a intentionat, cand te-a cautat, numai tu stii ce l-a facut sa isi schimbe" strategia"

| Deliaa94 explică (pentru gheorghe699):

Daca asta a intentionat futea sa fie direct! in fine eu i-am trimis un mesaj si i-am zis sa ma lase in pace sa isi vada de viata lui si sa nu ma mai caute! si sa stea linistit ca el la **** mea nu o sa mai ajunga! nu stiu daca am facut bine dar efectiv m-am descarcat. poate ma crede nebuna!

| gheorghe699 a răspuns (pentru Deliaa94):

Te cred, desi cred ca te gandeai la...ce ai scris tu mai sus "futea sa fie direct"..pacat ca inca-l iubesti si suferi.