| anonim_4396 a întrebat:

De ce intr-o relatie o persoana pune suflet si alta isi bate joc, cel ce iubeste sufera si cel iubit isi bate joc? Cum poti depasi astfel de momente?

5 răspunsuri:
| Ruxandra15 a răspuns:

Nu-l baga in seama spune-i ca te desparti de ea. Sti in locul tau as bate-o cu program. Asa e mai nou in Romania fetele stau cu baietii doar pentru bani. Doamne rau a mai ajuns poporul asta. Nici nu ma mir ca suntem de rasul Europei. Despartate de ea. Ori te iubeste ori is bate joc de tine arata-i ca nu esti carpa ei. Daca ai nevoie de vreun sfat lasa-mi id-ul tau. Stiu cum te simti si iubitul meu trece prin aceias situatie(cica)

| neutrino a răspuns:

Asa este in viata si trebuie sa te obisnuiesti ce ea.

| ingerultau01 a răspuns:

Poate pentru ca persoana iubita nu simte acelasi lucru ca si tine si nu te apreciaza.Acorda-i un timp sa vezi cum reactioneaza.Mult noroc!

| Ali1234 a răspuns:

Puteti sa va despartiti, o relatie inseamna iubire reciproca. Chair daca pe tine te va durea, va trebui sa uiti. Bafta! Apropo, e foarte grea partea cu uitareawinking dar nu ai ce sa faci, doar daca nu vrei sa ramai asa si ea sa-si bata joc de tine in continuare...

| Ruxandra15 a răspuns:

Da accept pe mess