| ffkldmlasbvn a întrebat:

Buna TPU.De ce un baiat cu 2 ani mai mare nu se baga in seama cu mine? Adica se tot uita pe furis..nu prea vorbeste.este atent la tot ce fac si cand vorbesc..nu ne vedem prea des.(de 3 ori pe saptamana si in locuri publice).ce inseamna asta? Daca ii place de mine de ce nu imi vorbeste? Ne cunoastem de aprox. 2 luni..Multumesc de ajutor! happy

Răspuns Câştigător
| aida009 a răspuns:

Cand va intalniti incearca sa te uiti din cand in cand la el doar pentru cateva secunde, dar ai grija ca el sa observe. Daca iesiti in grup vorbeste si glumeste cu prieteni de-ai lui pentru a-i vedea reactia. Daca se uita pe furis la tina cum ai zis tu sigur te place, tu doar framanta-l putin.

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Poate e timid si nu vrea asta cine stie

| Danysan a răspuns:

Tu ce varsta ai n primul rand? Gandeste-te ca poate esti minora si el poate e major si desii pare anormal multi baieti evita sa iasa in Oras cu fete care nu au ajun la Majorat.Pe langa asta poate e genu care vrea doar sa se bage in seama cu multe fete si sa nu vrea nimic serios.Cel mai oki e sa incerci sa il scoti undeva sa fiti doar voi si sa fi tu sincera cu el. Stiu ca pare aiurea dar nu toti baietii sunt la fel si unii asteapta sa faca fata primul pas intr-o Relatie.

| CheLoo23 a răspuns:

Hmmm deja tu singurica in inima ta ca acel baiat este interesat despre tine deja te place chiar daca esti prea micuta sa iti dai seama de asta mai asteapta putin si ai sa vezi ca va incerca sa vorbeasca cu tine direct adica sa te invite in oras sau sa iti ofere un cadou happy esti micuta si tanara probabil frumoasa nu vei avea prea multe probleme cu acest baiat tinete bine ai sa vezi ca el chiar are sentimente pentru tine happy bye