| Steluta444 a întrebat:

de ceva timp ma simt foarte rau. Aproximativ de o saptamana ma doare foarte tare gura stomacului si nu prea pot manca. Mai apoi de ieri am avut si ameteli dar minore iar aseara simteam ca imi vine sa vărs da n-am varsat.
Ma doare si capul si imi este si somn.
S-ar putea oare sa fie simptome de sarcina? Tin sa mentionez ca luna trecuta am avut menstruatie.
As vrea sa ma duc la spital insa mie putin frica ca nu cumva sa fie simptome de sarcina. Ce parere aveti de la ce sa fie?

4 răspunsuri:
| Ara997 a răspuns:

Iaun test de sarcina e 10lei.si rezolvi cu frica

| sweetangels a răspuns:

Ia emetostop si iti va trece raul toata ziua. Luna asta cand ar trebui sa-ti vina ciclul?

| Steluta444 explică (pentru sweetangels):

In 20 semptembrie

| sweetangels a răspuns (pentru Steluta444):

Raul descris poate avea multiple cauze: anemie, gastrita, hipocalcemie...Ca sa excluzi eventualitatea unei sarcini, sa te linistesti, fa un test de sarcina, daca nu esti insarcinata si tot rau iti este, fa o hemoleucograma sa vezi poate iti lipsesc ceva vitamine/minerale. Sanatate!