| coconuts_4735 a întrebat:

de curand am venit in italia si am vazut multe prostituate. Mie rusine sa ma duc la una sa o intreb as vrea sa stiu cat ia pe un sex.am 16 ani.sunt cam mic dar dau bine.mersi

Răspuns Câştigător
| lolly a răspuns:

Cam 1mil-2 credlaughing au tarife mari, nu am incercat(din auzite)tongue dar poti lua BTS, boli cu transmitere sexuala.

8 răspunsuri:
| maradi3 a răspuns:

Tu il vrei de tot"pe sexu"ca parca asa suna intrebarea! De parca aia ar avea mai multe bucati si tu nu vrei decat unu'!laughingPai daca n-ai incotro, mergi la una din alea iar daca cumva isi permit sa rada de tine zi-le doar"tocmai am vrut sa va platesc dublu! M-ati ratat!"

| liviu42 a răspuns:

Nu ai vazut atatea anunturi pe net? De la 100 ron in sus presteaza fetele. Dar nu stiu daca se baga cu minori cu toate ca te lauzi ca dai bine""" laughing

| Азбука a răspuns:

Dai bine, in ce sens? Bun platitor?

| MasterOfDisaster a răspuns:

Mai,eu zic sa te masturbezi mai bine...asa nu exista riscu sa te molipsesti de vreo boala...
ai doar 16 ani, mai ai timp pentru chestiile astea.:p

dar, de ce sa iti fie rusine? is cu*ve! nu cred ca rad de „clienti".

| oCiudata a răspuns:

Din partea mea eu zic mai bine nu te duci sa le intrebi ca poate dupa un act sexual cu ele poate o sa iei o boala asa ca mai bine NU!
Sper ca te-am ajutat! Te pup!

| iraida84 a răspuns:

Mai bine ti-ai vedea de treaba ta cu alea. daca tot vrei gaseste-ti si u o fata calumea.Si normal ca,, dai bine,,laughingla anii tai, dar cand vei ajunge pe la 25 de ani, si iti amintesti de ce ai zis acum vei rade de mori!

| tusha a răspuns:

I-ati inima in dinti si du te la una si zii asabig grinraga.eu dau bine. dupa ce o sa te *** eu nu o sa mai vrei bani si o sa ma rogi tu sa vin la tine

| Youcomewithmeinhell a răspuns:

Ma coco prostituatele pentru bani ar face sex si cu unu de 13 ani laughing) hai dude la una rupo si zine cum a fost rolling on the floor)