| qDorinda a întrebat:

Buna TPU.
De curand m-am certat cu un prieten si parca mi se rupe sufletu cand vad ca nuimi mai zice nimic.Ce inseamna... posibil sa il plac?

4 răspunsuri:
| Yoanna15 a răspuns:

Nu neaparat ca il placi, de expemplu si eu cand ma cert cu prietena mea sunt foarte trista si ma chinui sa ma impac cu ea, inseamna ca te-ai atasat de el ca la un frate, sau daca e si dragut se poate sa iti placa putin de el, dar asta alegi doar tu. Sper ca ti-am fost de ajutor :* love struck Funda? love struck

| sayWhaaat a răspuns:

Te-ai certat cu un prieten...
Cum Dumnezeu sa fie baiatul ala fericit ca e prieten cu tine? Nimeni nu e fericit in friendzone draga mea. Saracul te ignora cu un motiv...

| Aidan a răspuns:

Ai suflet mare.

| ReViNeMaScAtii a răspuns:

Probabil ti se rupe sufletul pentru ca nu te mai baga in seama
iar tie iti pare rau ca ai pierdut un prieten..nu neaparat ca il placi