| marya_9643 a întrebat:

de curand m`am impacat cu iubitul meu cu care am stat aproape 1 an dar eram despartita de el de mult timp. il iubeam mult. am plans f mt pentru el
dar acum nu mai simt acelasi lucru. tot timpul ma gandeam la el pana sa ne impaca. j mi-am dorit mult sa ma imp ca el. dar acum nu stiu ce sa fac ca nu simt prea multe pentru el. help pls:X fundita

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| StEluTa_3250 a răspuns:

Daca ai plins tu pentru el inseamna ca te-a parasit. Cred ca in aceasta perioada fara el cit timp ai plin ai reusit sa scapi de sentimentele fata de el si nu il mai iubesti. Cred ca daca nu il iubesti nici nu face sa fii cu el, dar sa te intilnesti cu el pentryu a te razbuna va fi stupid din partea ta. Deci cred ca ar trebui sa lasi aceasta relatie in trecut si sa incepi una npua cu un tip de treaba. Bafta cred ca ti-am fost de folos.

| Marius21George a răspuns:

Marya nu iti spun prea multe cuvinte decat :Ciorba reincalzita nu mai are acelasi gust! Sper ca am fost clar

| XdeaaX a răspuns:

Pai daca este asa poate nu este el baiatul potrivit pentru tine. orice iubire adolescentina nu dureaza mult.acm tu simti doar o usoara simpatie pentru el.parerea mea este ca tu ar trebui sa patreci ceva timp mai aproape de ea astfel incat sa-ti dai seama daca il plaki sau nu.
funtita?:*:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmmm...e greu sa incepi o relatie cu baiatul pe care l-ai iubit... cred ca acum iti dai seama ca ai trecut peste el si nu il mai doresti happy oricat, nu o sa mai fie niciodata ca la inceput, deoarece scanteia aceea nu s-a mai aprins cand v-ati impacat tongue