| darius_5254 a întrebat:

De curand mi-am stricat castile pentru PC (cele cu 2 mufe) si as vrea sa tin legatura cu prietenii mei de pe Skype cu o pereche de casti pentru telefon ( au o singura mufa si au microfon ). [Spre exemplu: Daca imi suna telefonul eu pot sa vorbesc cu acea persoana.]
Intrebarea este: Ce trebuie sa fac, ca atunci cand vorbesc cu cineva pe Skype sa ma auda si el pe mine, nu doar eu pe el?
Cel mai bun si mai rapid raspuns primeste funda!
Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce prostii de intrebari sunt astea? Ai stricat căstile, cumpără ti altele, ce e asa de greu, ce ai vrea sa faci, intrebari de om retardat.