| onutzika a întrebat:

Buna TPU...de curand sunt cu un baiat avem o saptamana impreuna, iar eu am impresia ca el nu ma iubeste cu adevarat, el imi spunea prin sms-uri ca ma iubeste, dar cand ne intalnim nu-mi mai spune. Nustiu cum pot afla daca el chiar ma iubeste sau sta ca mine doar din interes? plz ajutor... dau funda. sh daca se poate fara rasp jignitoare. sau tot felul de raspunsuri aiurea. Apropo eu am 14 ani iar el 15.

Răspuns Câştigător
| pynnk a răspuns:

Poate este timid...incearca sa-ti dai seama din comportamentul lui daca tine la tine sau nu.cu iubitu este cam repede.sunteti impreuna de o saptamana si gta t iubesc. poate este o atasare, tine la tine nu cred ca asa repede este o iubire adevarata incearca sa vezi cum se comporta cu tine cum iti vorbeste :*:*succes:*

13 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Sa stea cu tine din interes? Ce fel de interes? Bani, sex?raised eyebrows
Poate nu iti zice ca te iubeste face 2 face pentru ca este mai timid sau ii este rusine sa isi exprime sentimentele. Daca nu iti spune, nu inseamna ca nu tine la tine.
Sau tu ce ai prefera? Sa iti zica din 5 in 5 minute ca te iubeste si sa se poarte urat cu tine? Sau sa se poarte frumos cu tine si sa nu iti spuna ca te iubeste?

| ynna93 a răspuns:

Tu te astepti sa-ti zica, ca te iubeste asa din prima? aveti o saptamana la ce te astepti? asteapta si tu.si-ai sa vezi ca daca asta simte cu adevarat o sa-ti zica cu timpu`.

| Comeandtellmesomething a răspuns:

Poate e mai timid baiatul.
Prim mesaje e una iar fata in fata e alta.

| NoSmile a răspuns:

Buna draga mea. te asigur ca intr-o saptamana nu are cum sa te iubeasca. doar sa te placa si eventual sa inceapa sa se ataseze din ce in ce mai mult de tine. dar de iubit nu are cum. poate ca in fata nu are tupeu sa-ti spuna, desi eu consider ca e mai bine sa-ti dovedeasca decat sa-ti spuna. nu crezi? in ziua de azi se pare ca toti pronunta ''te iubesc'' fara sa simta, sau macar sa stie ce inseamna a iubi cu adevarat. imi pare sau daca te-am dezamagit. dar asta este adevarul in opinia mea. si eu tot 15 ani am.dar...

| JusTxMe a răspuns:

Tu dupa o sap de rel vrei sa"te iubeasca cu adevarat"? da nici nai mari pretentii.afla si tu ca nu poti iubi o persoana dupa o saptamana!
in fata e mai dificil sa zici mai ales ca baietii nu isi exprima prea usor sentimentele.peste ceva timp poate iti va zice.nu dispera.
ce pretentii ai si tu zau asa.sa iti zica dupa o saptamana ca te iubeste.nu vrei sa te ia si de nevasta deacu?straight face

| Lilly_5848 a răspuns:

Poate ca el comunica mai bine prin mesaje, iar atunci cand vorbiti prin mesaje tu iti imaginezi vocea si tonul lui altfel de cum e in realitate. Poate ca este un tip mai timid.

| Didicel a răspuns:

Cum ma sa te iubeasca dupa o saptamana?straight face

| onutzika explică:

El nu e genul de baiat timid...am sa am rabdare si am sa vad ce o sa se intample.

| onutzika explică:

Multumesc anticipat pentru raspunsuri...am sa astept sh am sa vad.

| c4t4lin a răspuns:

Poate e timid, ai si tu rabdare sunteti impreuna doar de o saptamana, mai cunoasteti`va big grin

| paco_8719 a răspuns:

El nu iti spune fata in fata "ca te iubeste". doarece este greu, si nu stiu cum vei reactiona

| Dyaa2702 a răspuns:

Buna,voi doi snteti km de putin timp imp asa ca nu trebuie sa te panichezi din cauza ca ai niste dubii in privinta cu ce simte el pentru tine vorba aia aveti doar o singura saptamana de cand sunteti imp si trebuie sa ai rabdare el pana la urma este un copil ca si tine si stii si uh cum sunt baietii in ziua de azi. timizi asa ca ai si uh putina rabdare cu el si totul o sa fie bine...succeshappy

| fetitaaiadulce a răspuns:

Buna! may dupa o saptamana nu poti vorbi de iubire adevarata.parerea mea:d.Ai rabdare, va veni si ea, daca continuati relatia:*:*