| Laviy a întrebat:

Buna TPU sad. De ieri prietenul meu nu ma baga in seama sad S-a suparat ca i-am citit arhivele, nu ii place. Si nu ma baga in seama deloc sad ce sa fac?crying

11 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

S. a suparat cand pentru ca tu i.ai dovedit ca nu ai incredere in el si te bagi unde nu trebuie
sincer si pe mine asta ma scoate din sarite, mai ales in acele situati cand chiar nu as face ceva de care sunt banuit... e o situatie foarte aiurea
vad ca nu sunteti unul langa altul, trebuie sa ai putina rabdare, acum e suparat si incearca sa uite si sa te ierte, lasa. l putin sa gandeasca si sa ia o deciziewinking

| Amelya02 a răspuns:

Dar cum a aflat ca i-ai citit arhivele?!

| Laviy explică (pentru Amelya02):

Pai de la mine... am mai facut asta. dar nu s-a suparat asa tare... nu ii spuneam daca nu gaseam ceva care sa nu imi convina. ma rog. voia una asa se combine cu el. si i-am spus sa ii zica la aia sa nu se mai bage in relatile altora big grin

| Amelya02 a răspuns (pentru Laviy):

Asta as fi facut si eu daca eram in locul tau! Daca s-a suparat, probabil o avea ceva de ascuns happy

| Laviy explică (pentru Amelya02):

Nu cred. mereu mi-a spus totul, indiferent de situatie.

| MyFirstLove a răspuns:

Lasa-l si tu putin sa fiarba, nu-i mai trimite mesaje,, daca te iubeste cu adevarat vine le la tine.

| Roxana0606 a răspuns:

Buna!
Nu trebuia sa-i citesti arhivele asta inseamna ca tu nu ai incredere in el. Iar asta-l deranjeaza. Daca ti-a dat parola lui asta inseamna ca are incredere in tine si tu ai abuzat de increderea lui iar asta doare! Cel mai bine e sa-ti ceri scuze si sa-i spui sa-si schimbe parola ca sa nu mai fie discutii

| Laviy explică (pentru Roxana0606):

Mi-am cerut, si-a schimbat parola. Dar nu ma baga in seama... nu-mi raspunde la telefon. sau pe mess sad

| Roxana0606 a răspuns (pentru Laviy):

Eeee..atunci e culmea si el!
Tu ti-ai cerut scuze si l-ai rugat sa isi schimbe parola.waiting
Zii si tu : '' Eu mi-am cerut scuze, ti-am cerut sa-ti schimbi parola dar daca tu nu vorbesti cu mine eu nu mai am ce sa fac. ''
Si lasa-l nu ii mai trimite mesaje 2 zile.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Păi pregăteste i o surpriză așa de împăcare, ori o invitație în oraș la film.

| Laviy explică (pentru CristiDinBucuresti):

Mda, daca ar fi in Deva ar fi mai putin tragic. dar e la Sibiu. vine doar dupa vacanta sad