| anonim_4396 a întrebat:

Bună, TPU! De la o vreme pare puțin mai rece cu mine. Într-adevăr, are probleme cu munca și probabil asta îl stresează și îl împiedică sa fie mai afectuos, dar ma gândesc dacă nu cumva o fi vorba de o alta femeie. În ultima vreme mă tot gândesc ca e posibil sa ma înșele. Nu ma bazez pe nicio dovadă, nu am găsit nimic, dar instinctul meu îmi spune ca ceva nu este ok. Mereu când îl întreb ce e cu el, spune ca e stresat cu munca, ceea ce e adevărat, dar nu cred ca e tot. Voi ce ați face în locul meu? Oare intuiesc bine sau e îngrijorare aiurea? Cele care ați trecut prin asa ceva... S-a întâmplat sa vă bănuiți aiurea iubiții?

4 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Fa-i surprize, pe care nu le asteapta,mergi inaintea lui cand iese de la munca,lasa-i biletele pe spuma de ras,cauta sa-l faci sa zambeasca mai des,prepara-i felurile lui favorite,cocheteaza,joaca-te cu el, fa-l sa uite de munca, in general.
Si observa.
Sincer, nu cred ca te inseala instinctul, dar poate fi de vina si acea paranoia de care ai pomenit.
happy

| Seba2013 a răspuns:

Este timpul sa construiesti ci sa nu mai vrajesti. Vrejeala s-a terminat acum incepe rolul tau cu adevarat in povestea de iubire. Insa nu cred ca vei stii sa iti indeplinesti rolul. Daca i-ai aruncat cu prafuri si aparente in ochi, acum este timpul sa ii arati inima. Jocul curtajului s-a terminat, a inceput adevarata realitate.

| Anonim67377882 a răspuns:

Probabil e vorba de o femeie instictul are dreptate in majoritatea cazurilor. Asta e primul pas spre despartire, opinia mea e sa te focusezi pe tine si nu te mai chinuii sa-l faci bine. O relatie trebuie sa fie 50/50 nu numai tu sa depui effort.

| Briannaa12 a răspuns (pentru Anonim67377882):

Instinctul meu mi e teama sa nu fie prost, pentru ca eu sunt și puțin nebună și paranoica de felul meu... Habar n am ce sa mai cred.