| Elena_Elyss_1998 a întrebat:

De la un timp am observat ca am burta umflata si tare, vreau sa va spun ca nu am avutut pana acum vreun contact sexual. Oare de la ce este?

Răspuns Câştigător
| ellabela a răspuns:

Buna este foarte posibil sa fii balonata sa ai ceva probleme cu colonul cu digestia... si eu am probleme de genul asta uneori am burta foarte umflata si tare e ca un pepene cateodata.Am fost la medic am probleme cu colonul si constipatia si mi-a dat tratament.Nu ar fi rau s afaci o vizita la medicul de familie doamne fereste sa nu ai altceva. sper ca te-am ajutat

3 răspunsuri:
| FABULOSUL6000 a răspuns:

Se numeste boala porcului.E o combinatie intre MacDonald's + Kfc si o grava lipsa de miscare.

| Elena_Elyss_1998 explică (pentru FABULOSUL6000):

Nu mananc chestii de genu asta, si cand o fac, e rar happy

| armand69 a răspuns:

Ai gaze