| Andre205 a întrebat:

Bună TPU, de o săptămână am dureri mari de burtă și cap,unii mi au spus ca aș fii însărcinată,dar mie mi-a venit ciclul fără întârziere totul desfășurându-se în mod normal,acum jumătate de an am fost depistată ca având gastrită acută, care este cauza ca nu mai înțeleg nimic ajutați mă!

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mai Andrei, baietii NU au ciclu mnestrual si nu pot ramane gravizi!

Uite aici alt topic al tau, de unde tragem concluzia ca esti baiat, odata ce spui ca ai iubita:

"în 10 Martie 2023 | Andre205 a întrebat:
Bună TPU, as avea și eu nevoie de niște sfaturi, am o iubita și ma ține in relație cu forța, i-am spus de câteva ori ca vreau sa ne desparțim dar ea mereu mi-a reproșat ca se va sinucide, vreau sa închei relația pentru ca a făcut niște lucruri care m au deranjat mult dar nu știu cum mi e frica ca o sa se sinucidă, m-am saturat de acesta relație forțată sau șantajata cum i s ar spune, am nevoie de sfaturi".

| Andre205 explică (pentru Violleta2022):

M-ai prins gata, tu erai sherlock, vezi ca întrebarea aia a pus-o pe fratele meu acum ceva timp, nu îți mai da cu părerea!?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Andre205):

Conturile pe TPU sunt gratuite si nu sunt transmisibile, deci nu-i nici un frate, esti doar un troll plictist care ba posteaza ca fata, ba ca baiat, ceea ce te face fara pic de credibilitate si seriozitate.

| Andre205 explică (pentru Violleta2022):

Okei,dar cine te-a întrebat pe tine ceva, dacă ai de răspuns la ce am întrebat eu, fă-o, dacă nu pleacă cățelușo

| Violleta2022 a răspuns (pentru Andre205):

Deci nu esti decat un prost, care s-a facut singur de ras pe forum, ca nu ai fost capabil nici sa fie consecvent in minciuna.

| Madaxo97 a răspuns:

Dacă ti-a venit ciclu, nu ești însărcinată, durerile de cap și burtă nu au treabă cu sarcina. Daca ai dubii, mergi și fa un test de sarcină. Pentru durerea de cap mergi la medic, ar putea fi orice.

| Miruna333 a răspuns:

Insarcinata nu esti, prostii isi dau cu parerea. Du-te la analize, noi nu avem de unde sa stim

| S8N a răspuns:

Pana nu mergi la doctor nu-ti poate spune nimeni nimic. Doctorii sunt acolo sa te ajute. Exista teste in magazine cu care poti afla usor daca esti insarcinata sau nu, dar daca te simti prost este recomandat sa vezi ce zice doctoru' oricum.