| andreeeeeeeeeeeeeee a întrebat:

de o saptamana iubitul meu se compoarta foarte ciudat, imi vorbeste urat imi inchide telefonul in nas, si dupa cateva ore ma suna si isi cere iertare si ma face sa nu mai fiu suparata (3 zile consecutiv) dupa faza asta isi inchide telefoanele ca sa nu pot da de el si iarasi ma suna si face pe nevinovatul cu mine, chiar si cand facem sex e prea dur ca si cum as fi o fata cu care are o aventura de noapte, fara sentimente fara pasiune. nu mai stiu ce sa cred, m-am gandit ca poate are pe alta sau m-a inselat, si i-am zis dar ma tot contrazice si imi jura ca eu sunt singura pentru el, dar nu stiu ce are! va rog sa ma ajutati cumva!

Răspuns Câştigător
| Robert_Kelevra_1982 a răspuns:

Bună seara. Răspunsul este clar, omul sta cu tine pentru a își satisface nevoile. Tu ești un fel de roată de rezerva pentru el. Aici întâmpinam doua probleme 1. Mr o arde dubios cu tine, tu nu prea știi cu ce se mănâncă iubirea. Când cineva Îți spune ca te iubește este egal cu zero, pentru că iubirea se arata prin fel și fel de fapte. Dacă te iubea, te făcea să te simți prințesa lui, te făcea să te simți iubită, te făcea să simți specială. Dar omul o arde cu siguranță cu alta de are comportamentul ăsta cu tine. Tu ești o fata credula și crezi orice vorba frumoasa pe care ti-o spune. Îți dau un sfat, deschide ochii și vezi pe cine ai lângă tine. Un sfat de la o persoană mai mare ca voi doi cu siguranță și trecut prin multele. Nu face prostia sa-i faci și tu același chestii, pentru ca nu se ajunge la nimic bun, mai mult o pierdere de vreme. Succes în continuare și toate cele bune.

| andreeeeeeeeeeeeeee explică (pentru Robert_Kelevra_1982):

Poate ca ai dreptate, dar sincer iti spun suntem impreuna de un an si 7 luni si niciodata nu am mai patit asta cu el, e prima oara. si iti multumesc foarte mult!

| Robert_Kelevra_1982 a răspuns (pentru andreeeeeeeeeeeeeee):

Nu ai pentru ce. O zi buna și mare grija în viitor.

5 răspunsuri:
| Barbiiiiie a răspuns:

... Cred ca are pe alt cineva asta e parerea mea nu e normal ca iubitul tau sa se comporte asa cu tine cum ai fi ultima... scuza.ma dar asta este, dc nu ii faci si tu aceleasi lucruri, sa vezi daca el s.ar simti asa, doar nu ai fi o proasta si ai sta dupa fundul lui.
Mult succes.

| Valenttina a răspuns:

Daca aveti o relatie de mult timp e normal sa iti faci griji.Incearca sa ii raspunzi cu aceeasi moneda.adica sa faci si tu asa!

| Vintila_Raluca_Andreea_1997 a răspuns:

Ori e cu sentimentele la panant, daca vb urat si apoi isi cere scuze, ceea ce inseamna ca se preface ca ii este bine SAU are pe altcineva si nu se poate hotara pe cine sa aleaga. Mult succes! happy