| ManolachiSebastian a întrebat:

De o saptamana port o conversatie cu o fata pe Facebook si am incercat sa ii spun ca o iubesc dar ea mi-a spus sa o las mai moale. Cand trimit mesaje de genu "Ce faci?" ea imi raspunde "Bine" si doar atat. Va rog ajutati-ma!

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"dar ea mi-a spus sa o las mai moale"
Las o mai moale! Adicã treci la urmatoarea.

| Rihhana1 a răspuns:

Inseamna ca nu e interesata.

| RAY a răspuns:

Nici macar ca frate nu te vrea, nu fi catelus si caine si vorbeste cu alta

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Da, din moment ce doar vorbiti pe Facebook ce altceva ai vrea sa spuna. Daca nu te cunoaste nu are cum sa te placa.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai las-o mai moale ca nu ai cum sa iubesti pe cineva dupa o saptamana de vb pe Facebook

| Adry05 a răspuns:

Lol incearca efectiv sa scape de tine, cat o mai stresezi? laughing

| Doja a răspuns:

Cum sa iubesti pe cineva dupa o saptamana? Fii serios.

Daca o femeie iti raspunde monosilabic nu e interesata. Treci la urmatoarea si nu mai spune niciunei femei ca o iubesti, chiar daca asta simti. decat dupa ce faceti ceva consistent.