| elena64 a întrebat:

Buna TPU,deci acum cateva zile am vb cu fostul meu prieten la telefon i-ar acesta m-a intrebat daca mai vreau sa fiu cu el, dar eu nu am acceptat deoarece m-am despartit de el din cauza lui pentru ca mai vb si cu alta fata pe langa mine nu stiu dar acum chiar a spus ca ar face orice sa ne impacam in fine eu nu am acceptat intre timp fosta cea mai buna prietena ca sa ma faca invidioasa sau nu stiu ce incearca l-a sunat si s-au intalnit nu stiu ce sa mai fac sincera sa fiu chiar ma deranjaza situatia cu el si ea, ce sa fac sa imi tr un sms sau sa il las sa vb cu ea si sa trec peste (p.s. fata asta ii spune tot felul de minciuni de mine). deci ce sa fac?sad FUNDA! Multumesc!:*

1 răspuns:
| Maya768w a răspuns:

Daca inca ti la fostul tau eu as zice sa nu stai si sa privesti cu asa zisa"prietena" se mozoleste cu fostul tau spunand minciuni despre tine. Du-te si spune-i adevarul (fostului), e mai bine decat sa suferi in tacere din cauza "prietenei". Eu iti dau un sfat: Daca el nu vede ce face, ce minciuni si ce prefacuta e "prietena ta" atunci nu te merita. laughing Bafta