| anonim_4396 a întrebat:

Deci am nascut natural acum 4 saptamani si vaginul meu e foarte larg. O sa isi revina in timp sau ramane asa? Si cum de va simti sexul dupa nastere? Va rog fetele care au nascut natural sa raspunda.

5 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Pacat ca in cazul tau, te-ai nascut precum glontul si ai lovit cu sete si putere tavanul si podeaua.

Si uite rezultatele acum...

| Donsavas a răspuns:

Exista exercitii pentru vagin. Cauta pe net

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, eşti în perioada în care eşti lăuză.
Îşi va reveni în câteva luni.

| Stegman a răspuns:

Numai raspunsiri la misto se pare. Ei bine e normal ce se intampla. Mai asteapta 6 luni minim pana te refaci.

| Izzabella a răspuns:

Vaginul s-a dilatat pentru a permite expuliza fatului, va reveni la normal sau aproape de normal in cateva luni