| innascumpika a întrebat:

Deci am si eu o problemabatting eyelashes.
MI-a placut foarte mult de un baiat acesta fiind cu mine intr-o clasa,am fost cu el (ne-am sarutat etc.)dupa aceea ne-am despartit,am ramas prieteni foarte buni dar diontr-o data s-a rupt aceasta legatura intre noi,el a devenit mai distant de mine deoarece a dat de niste prieteni nu foarte ok(in fine, asta este parere mea).Nu prea am mai vorbit mi-am facut alt prieten de care imi place chiar foarte mult, dar parca nu e la fel ca primul:-

Răspuns Câştigător
| Kiddzo a răspuns:

Daca l-ai fi iubit pe primul, nu te indragosteai de al doilea! Uremaza-ti inima si fa ce crezi TU ca te face fericita. Bafta si ai grija de tine! happy

1 răspuns:
| innascumpika explică:

Si chiar imi este dor de el:-s.voi ce parere aveti?:-