| rozbombon a întrebat:

Deci am si eu o problema.

MI-a placut foarte mult de un baiat acesta fiind cu mine intr-o clasa,am fost cu el (ne-am sarutat etc.)dupa aceea ne-am despartit, am ramas prieteni foarte buni dar diontr-o data s-a rupt aceasta legatura intre noi, el a devenit mai distant de mine deoarece a dat de niste prieteni nu foarte ok(in fine, asta este parere mea).Nu prea am mai vorbit mi-am facut alt prieten de care imi place chiar foarte mult, dar parca nu e la fel ca primul:-

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu el e de vina,anturaju la indepartat de tine,actualu tau prieten, normal ca ti se pare diferit pentru ca niciunu nu i la fel, daca va intelegeti, va placeti si tineti unu la altu, nu te mai gandi la timpu trecut

| Silviu591 a răspuns:

Si..intrebarea?
nu te mai complica cu relatii cu baieti din aceeasi clasa, n-a mers si n-o sa mearga niciodata, nu e iubire ci ai ajuns sa te atasezi de el pentru ca zilnic e langa tine..nimic mai mult.

| alexpantelimon a răspuns:

Mereu o sa faci comparatia asta, dar gandeste-te ca fiecare persoana este diferita, poate te simti mai bine cu alt baiat sau mai rau decat primul, comparatia asta o sa faci si cu al 3-a fata de al 2-a adica acesta de acum, pana te vei obisnui, de exemplu daca treci din cls 8 in a 9-a faci comparatii intre ele apoi te obisnuiesti cu a 9-a si trece