| rozbombon a întrebat:

Deci am si eu o problema.

Mi-a placut foarte mult de un baiat (era intr-o clasa cu mine)am fost cu el dupa aceea ne tot certam iar ne impacam si tot asa.

Insa eu acum plac pe alt cineva(in fine nu conteaza), Acest baiat s-a mutat din oras la vreo 200 km departare de aici(mai vine in vacanta).Bun,noi acum nu pot sa spun ca suntem certati doar ca nu prea vorbim.

Si oarecum ma simtt cam prost deoarece as vrea ca si cu el sa ma inteleg bine.

Si nu prea stiu cum sa fac asta(nu vreau sa ii dau de inteles ca il plac sau ceva de genu ca pe urma iar incepe si iar ne certam, avand in vedere ca eu sunt cu altcineva pe care chiar il plac)

Ce gen de discutie sa am cu el?

Cum sa il abordez?

Chiar as vrea sa ma inteleg cat de cat bine.

V a rog vreau multe sfaturi, URGENT

Fundita!

1 răspuns:
| Xhenti a răspuns:

De obicei baieti sunt gelosi! si poate de aia te tot certai cu el! vorbiti si voi pe mess, iesi pe afara mai vb cu el, sau ii ceri un sfat ( baietilor le place cand o fata le cere sfatul )el atunci o sa-ti raspunda si o sa intri in discutie cu el! Bafta